Календарі на замовлення

Створення календарів – це, безумовно, корисна послуга як для різноманітності офісного столу, так і для дому. Переважно календар виготовляється з паперу різної щільності і картону. З його допомогою можна, наприклад, відстежувати важливі дати та зі зручністю планувати свій час. Календарі на рік зараз є практично в кожному електронному гаджеті. Але їх паперові аналоги також залишаються вельми затребувані серед компаній з різних сфер діяльності.

Корпоративні календарі стануть не тільки нагадуванням про день народження начальника або співробітників. Це своєрідний рекламний інструмент, який, по суті, можна ненав’язливо піднести у вигляді подарунка. Корпоративний сувенір колегам, доповнення до значної купівлі шановному клієнту, презент до пропозиції про співпрацю партнерам. Все це було актуально в минулі роки і, поза сумнівом, залишиться актуальним ще довгий час.

Різновиди календарів за типами

Така паперова поліграфія має досить широке розмаїття. Залежно від типу виробу, зокрема, може змінюватися підсумкова вартість і терміни виробництва календарів. Можна виділити три основні категорії:

 • Настінні. Мають кілька підтипів (перекидні, квартальні та плакати). Найбільшою популярністю, насамперед, користується саме квартальні календарі. Вони бувають з однією або, наприклад, з трьома пружинами. Мають підкладку знизу. Можуть бути і без підкладки, з метою економії. Виділяються компактними розмірами в складеному вигляді.
 • Настільні – в свою чергу, найбільш практичний варіант. Найчастіше мають форму «будиночка» зі стійкою основою. Настільні календарі бувають перекидні та звичайні. Дозволяють, наприклад, зі зручністю робити особисті нотатки. Це відмінний варіант в тому випадку, якщо немає або підходящої стіни, або, зокрема, місця на ній для великого календаря.
 • Кишенькові. Серед інших виділяються мініатюрним розміром (зазвичай трохи більше банківської карти). Мають низьку собівартість. Переважно виготовляються в максимальному тиражі від 5000 шт і більше. Компанії, як правило, вибирають такі календарідля поширення в офісах, фірмах-партнерах. А також, в свою чергу, на виставках, конференціях, семінарах. Ця кишенькова поліграфія завжди знаходить місце в гаманці чи в мініатюрній сумочці. Може послужити закладкою в журналі або книзі.

Переваги календарної продукції

Можна виділити основні позитивні особливості, які притаманні кожній моделі календарів. Незалежно від їх розмірів і типу, ці вироби, перш за все, мають наступні переваги:

 • Універсальність. Цей вид поліграфії зазвичай використовується як в офісі, так і вдома. Настінні календарі, зазвичай, є навіть в ресторанах і нічних клубах. Просто вони приховані від очей і висять в службових приміщеннях або кабінетах.
 • Практичність. Такі вироби завжди знадобляться для роботи. На перекидному календарі, зокрема, зручно відзначати потрібні дати. Це один з типів паперової поліграфії, яка буде використовуватися протягом усього року.
 • Ефективність. У зв’язку з масовим використанням календарів абсолютно доречно наносити на них фірмову символіку. На постер наносять картинку або назву. На підкладку, в свою чергу, телефони, електронну адресу сайту або пошти. Корпоративні календарі, по суті, позитивно відобразяться на впізнаванні компанії. Та принесуть дійсно багато користі в рекламі торгової марки. При виді корпоративних календарів в Вашому офісі, у клієнта, перш за все, підвищиться повага до компанії. Можна подарувати таку поліграфію партнерам в інші фірми. Брендований календар буде висіти на стіні цілий рік. Фірмова символіка ненав’язливо залишиться в підсвідомості тих, хто дивиться на нього, що сприяє підвищенню впізнавання бренду. Аналогічні переваги притаманні й настільним календарям.

Календарі квартальні

Кожна серйозна компанія знає, наскільки фірмова поліграфія важлива для ведення бізнесу. З цієї причини більшість підприємств вважають за краще створити квартальні календарі. Такі вироби стануть не тільки корисним офісним атрибутом, а й ефективним рекламним інструментом.

Можна виділити наступні переваги календарної продукції:

 • Невисока вартість. Доступна можливість виготовити великий тираж такої поліграфії при відносно низькому бюджеті. Якщо врахувати багатофункціональність і корисність цих виробів, то ціни на календарі безумовно порадують замовника.
 • Оригінальність. Не варто асоціювати квартальні календарі з банальними сітками. Досить додати трохи креативності та фірмового стилю в оформленні. В результаті вийде гарне і практичне пристосування, яке доповнює інтер’єр робочої зони.
 • Довгострокова реклама. Важливо розуміти, що календарі на наступний рік є потужним маркетинговим інструментом. Далеко не кожна поліграфічна продукція може зрівнятися з цими виробами по ефективності реклами. Це одна з основних причин, по якій печатка календарів так затребувана на сьогоднішній день.
 • Подарунок співробітникам, клієнтам і партнерам. Така поліграфія, без сумніву, стане корисним і практичним подарунком. Календарі для подарунків – це непоганий спосіб проявити повагу до ділових партнерів і великих клієнтів. Підняти корпоративний дух всередині компанії.

Варіанти моделей календарів

Замовити таку продукцію можна як великими тиражами, так і у відносно малій кількості. Для великих замовлень (від 500-1000 штук) переважно використовується офсетний метод. Ця технологія дозволяє в максимально короткі терміни виготовити великий тираж поліграфії при низькій собівартості одного виробу.

Цифровий спосіб актуальний для менш об’ємних замовлень. Можна купити кілька десятків перекидних моделей, нанести на них тематичні фото, додати логотип та піднести в якості подарунка. Замовляти виробництво календарів в малому тиражі офсетним способом геть нерентабельно, бо така одиниця продукції коштує набагато вище.

Щоб зробити аркуші більш довговічними, помітними і представницькими, можна оформити постдрукарську обробку. Наша компанія пропонує наступні види додаткових послуг:

 • Ламінація – зміцнить папір, захистить виріб від вологи і дрібних пошкоджень. У підсумку, поліграфічна продукція прослужить довше і збереже первинний вигляд.
 • Лакування. На конкретний елемент виробу наноситься шар лаку. Фрагмент стає рельєфним і виділяється на загальному тлі. УФ-лак, зазвичай, наноситься для ефективності повнокольорового зображення, додає глибину кольору. Крім того, є ще захисний лак. Він, на відміну від УФ-лаку, захищає від дрібних подряпин.
 • Різнокольорова фурнітура. Це можуть бути курсори, пружини і інша атрибутика з яскравим відтінком. Зазвичай така послуга актуальна для перекидних і квартальних календарів. Різнобарвна фурнітура дозволить частіше чіплятися поглядом за сам календар. Такі елементи підкреслять фірмовий стиль, допоможуть запам’ятати символіку на рівні підсвідомості.

Недорогі календарі в Києві

Поєднання зручності, практичності і краси таких виробів дозволить їм залишатися найбільш привабливими для будь-якої компанії. Якщо хочете отримати дійсно якісну продукцію, варто звернутися у «Скрім-Україна».

Будь то дизайнерська поліграфія в індивідуальній упаковці. Або скромний плакат з красивим зображенням. Ми професійно виготовимо високоякісну продукцію в Києві досить недорого. Більш детальну інформацію щодо асортименту товару, вартості послуг і термінів друку календарів можна отримати від наших менеджерів. Контакти для зв’язку є на головній сторінці нашого сайту.

Готові календарі на 2021-2022 рік можна забрати самовивозом з нашого складу в Києві. Вартість доставки по столиці у нас близько 300 грн. Якщо підсумкова ціна тиражу календарів понад 10000 грн – доставка в межах Києва безкоштовна. Відправка продукції в інші міста України здійснюється поштовою службою Нова Пошта.

Календарі під Новий рік

У нашій компанії сітки на квартальні календарі готуються заздалегідь великими тиражами і в різних кольорах. Закінчуються вони, зазвичай, до 20 грудня, і нові вже ніхто не дороблює. Для того, щоб встигнути подарувати календарі на новорічному корпоративі, такі вироби потрібно замовляти не пізніше, ніж до 20 листопада.

Це пов’язано з тим, що під Новий Рік зазвичай велика черга на виготовлення. Чи не менше, ніж на щоденники та блокноти. І, пізніше 20 листопада, пропозиції на виконання великих тиражів цього товару ми не розглядаємо. Просто не встигнемо здати до кінця грудня. Це щоденники можна придбати і пізніше, аж до березня. А календар є гарним подарунком саме до Нового року. З цієї причини, якщо потрібні оригінальні календарі оптом на 2022 рік до настання наступного року, пропонуємо здійснити покупку в жовтні-листопаді.