Сувенірна продукція з логотипом

Ручка-флешка в ассортименте

Сувенірна продукція з логотипом, як правило, це корпоративні подарунки для співробітників, а також, фірмові сувеніри для потенційних клієнтів і бізнес-партнерів. Даруються такі подарунки з двох причин. В першу чергу для того, щоб показати своє гарне ставлення чи прихильність до таких людей. Принести їм задоволення від отриманого на свято подарунка. По-друге, що не менш важливо, для того, щоб цей сувенір використовувався найчастіше. І, так само часто, нагадував власнику про компанію-дарувальника нанесеною на ньому фірмовою символікою. По суті, подібна сувенірна продукція з логотипом – є інвестування коштів в лояльне ставлення до підприємства. Як своїх співробітників, так і майбутніх потенційних замовників

Кому який подарунок

Перш за все, потрібно визначитися, що і кому доцільно дарувати. Яку цінність для майбутнього компанії представляють ті чи інші люди. І який бюджет виділити на корпоративні подарунки. Сувенірна продукція з логотипом від «Скрім Україна» призначена для різних варіантів розвитку. Нижче в статті ми допоможемо підібрати найбільш підходящі вироби для цільових аудиторій на конкретних заходах.

сувенірна продукція з логотипом - брендування годинників

Корпоративні подарунки, перш за все, варто вибирати з тих товарів, які будуть щодня використовуватися саме в офісі. Це можуть бути різні аксесуари для запису, портативні пристрої для зберігання даних і тому подібне.

За аналогією вибирається сувенірна продукція з логотипом для роздачі на виставці, семінарі і іншому масштабному заході. Важливо купити саме ті товари, які виявляться потрібними і практичними в повсякденному користуванні. Наприклад, приладдя для письма, магнітики на холодильник, календарі та багато іншого. В іншому випадку велика ймовірність того, що брендовані сувеніри просто викинуть або «забудуть» у ящику стола.

Сувенірна продукція з логотипом - брендування керамічних чашок

Правильний підхід до вибору корпоративних подарунків позитивно відіб’ється на іміджі бренду. Перш за все, хороший і корисний аксесуар людина захоче залишити в себе. В результаті фірмова символіка організації, яка подарувала цей сувенір, буде постійно потрапляти в поле зору користувача. На підсвідомому рівні починає формуватися довірливе ставлення до компанії. Крім того, корисна сувенірна продукція з логотипом з високою часткою ймовірності приверне нових клієнтів і підвищить довіру до бренда в цілому.

Рекламно-сувенірна продукція з логотипом для конкретної аудиторії

Брелоки шкіряні з металевою вставкою - Сувенірна продукція з логотипом

Найширше відомі корпоративні подарунки відносяться до категорії промо. Призначені вони, перш за все, для роздачі на виставках. Відвідувачами таких заходів, як правило, є або люди, що цікавляться конкретними товарами, або завсідники-студенти, що приходять набрати побільше халявних матеріалів. Куди вони їх потім дівають – це загадка. Роздається на виставках, зазвичай, найдешевша сувенірка вартістю до 12-15 грн. І, крім того, кожному вручається ще й друкована продукція. Це можуть бути флаєри, листівки і буклети, що описують ті чи інші товари та послуги. Сувенірна продукція з логотипом фірми на подібні заходи закуповується, як правило, оптом понад тисячу одиниць.

Блокноти Стріт для головної сторінки - Сувенірна продукція з логотипом

Корпоративні подарунки наступної категорії призначені для людей, які відвідують конференції, семінари і презентації. Як правило, відвідувачі подібних зібрань приходять з метою ознайомитися з асортиментом товарів або послуг конкретної організації. У цьому випадку важливо показати високий статус підприємства, що цей захід і проводить. Брендована продукція для учасників таких зустрічей має бути більш приваблива, ніж у випадку з виставками. Як правило, корпоративні подарунки підбираються в межах до 100-150 грн. Бюджет для подібних сувенірів практичніше планувати, виходячи з очікуваного результату. Якщо потенційна вигода від співпраці з новими клієнтами висока, краще подарувати брендовані сувеніри подорожче.

Корпоративні подарунки для співробітників

Сувенірна продукція з логотипом - термокружки

Для співробітників компанії потрібно замовити, в першу чергу, корисні корпоративні аксесуари. Уявіть, щоб Ви хотіли отримати в подарунок, як працівник фірми. Це речі, які повинні використовуватися кожен день. Наприклад, прилади для письма, які щодня знадобляться на робочому столі в офісі або на зустрічах з клієнтами. Щось таке, що можна покласти в сумку або кишеню і завжди тримати під рукою. Крім практичності, така сувенірна продукція з логотипом повинна залишатися презентабельною. Як правило, співробітникам підприємств прийнято дарувати сувенірні набори із середньої цінової категорії (до 200-300 грн).

Дорогі корпоративні подарунки зазвичай виділяють в особливу категорію. Це сувеніри для VIP-персон, які займають високі керівні посади. Наприклад, директорів філій підприємства в інших містах. Для серйозних ділових партнерів, співпраця з якими приносить вигоду фірмі. Або для начальників великих відділів, напрямів або підрозділів компанії. Як правило, брендована продукція, в цьому випадку, коштує від 500 грн. Важливо, щоб подібні корпоративні подарунки виглядали дорого, підкреслювали імідж компанії-дарувальника і залишалися корисними для частого користування.

Корпоративні подарунки та їх різновиди

сувенирная продукция с логотипом - общая сувенирка

Щоб визначитися з покупкою конкретної сувенирки, перш за все, варто вибрати її тип. Як було сказано вище, сувенірна продукція з логотипом умовно ділиться на чотири категорії:

 1. Промо сувеніри для роздачі на виставках.
 2. Пам’ятні подарунки для учасників конференції або презентації.
 3. Бізнес-сувеніри.
 4. VIP-сувеніри.

Для загального уявлення про типи товарів, докладніше зупинимося на кожному варіанті.

Промо-сувеніри

Ручки пластиковые под нанесение - сувенирная продукция с логотипом

До категорії «промо» відносяться найдешевші корпоративні подарунки з логотипом. Це можуть бути:

 • пластикові ручки;
 • дешеві блокноти на пружині формату не більше за А6;
 • брелоки;
 • невеликі кубарики максимум на 300 листків;
 • календарі-будиночки без перекидних листів.

Така брендована продукція дозволяє залучити якомога більшу увагу до бренда при мінімальному бюджеті. Роздається цей матеріал, зокрема, в обмін на візитну картку відвідувача.

Корпоративні сувеніри для учасників конференцій

Блокноты A4_L_5504 на длинной пружине слева

Учасникам конференцій і презентацій, як правило, дарується сувенірна продукція з середньої цінової категорії. Найбільш актуальні такі брендовані подарунки:

 • перекидні календарі;
 • блокноти;
 • записні книжки;
 • пластикові або металеві ручки дорожче 25 грн.

Категорія “Бізнес”

Бізнес-сувеніри, як правило, призначені для певного кола людей. Це корпоративні подарунки для співробітників компанії, постійних клієнтів, ділових партнерів. Брендована продукція такої категорії коштує трохи вище, ніж для учасників конференцій. Зазвичай подібними сувенірами можуть бути:

Сувенірна продукція з логотипом - флягі металеві
 • якісні ручки (переважно з металевим корпусом);
 • настінні перекидні календарі;
 • брендовані щоденники та блокноти;
 • повербанки;
 • флешки;
 • чашки керамічні;
 • термокружки.

Таку сувенірку дарують, перш за все, в якості презенту до новорічних свят або на тематичному корпоративному заході компанії.

Категорія VIP

Сувенірна продукція з логотипом - ручки паркер с тризубцем_головна

Дорога сувенірна продукція з логотипом дарується бізнес-партнерам і керівникам різних рівнів. Частіше за все VIP-сувеніри йдуть в комплекті з декількох аксесуарів. Наприклад, шкіряний блокнот або щоденник з дорогою ручкою. Віп-персонам можна замовити такі корпоративні подарунки преміум-класу:

 • шкіряний щоденник або блокнот;
 • дороге портмоне;
 • шкіряну папку з тисненням;
 • дорогий портфель або сумка;
 • ручку класу Паркер.

Рекламно-сувенірна продукція з логотипом – ціна і якість

Буквально ще років 15 назад багато організацій, купуючи корпоративні подарунки, орієнтувалися, насамперед, на їх ціну. І ринок України був буквально завалений всякими дешевими дрібничками під нанесення. Зокрема, це стосувалося кулькових ручок, завезених по комплектуючим з Китаю. Причому не офіційних, а невідомих виробників. Так званий, «ноунейм». Сувенірна продукція з дешевого сегменту за якістю завжди була і буде аналогічна вартості. Це може бути якийсь токсичний пластик або неякісні письмові вузли тих же ручок. Наприклад, кулька, що дряпає папір. Все це барахло працювало максимум тиждень, після чого викидалося. Оскільки переставало працювати. По суті, така рекламно-сувенірна продукція з логотипом – це даремно викинуті гроші.

 Сувенірна продукція з логотипом - ручки кулькові під нанесення

Звичайно ж, на даний момент, ціни на корпоративні подарунки вже виросли. Більшість підприємств провели переоцінку рекламних цінностей і діють інакше. Не всі, але багато. Так, можна купити ручку за 7-10 грн, яка, абияк, буде писати місяць. А потім закінчиться кулька або ж, зокрема, заклинить пружину. І незадоволений користувач буде думати про дарувальника щось недобре. Або ж можна, в свою чергу, купити ручку за 20 грн, яка буде писати півроку-рік. Зробити брендування. І викликати посмішку написом: «Колись я стану краще» на фоні фірмової символіки підприємства-дарувальника.

На наше глибоке переконання, дешеві корпоративні подарунки не сприяють створенню позитивного іміджу в очах клієнта. Саме якісна сувенірна продукція з логотипом, як правило, справляє приємне враження про компанію і підкреслює її високий статус.

Сувенірна продукція з логотипом оптом за лояльною ціною в Україні

Компанія «Скрім Україна» працює на ринку рекламної продукції більше 15 років. Маючи великий практичний досвід, ми розуміємо, що саме необхідно замовнику в конкретній ситуації. І, якщо складно вирішити, який брендований сувенір краще розповість про Вашу компанію, то можна звернутися до наших менеджерів за консультацією. Фахівці підберуть корпоративні сувеніри та спосіб їх оформлення, виходячи з озвученого бюджету і побажань замовника.

Блокноти A5 Sat бірюзові під замовлення
Сувенірна продукція з логотипом - блокноти Horda під замовлення

Крім представленої в каталозі продукції, в нашій компанії є послуга індивідуального виготовлення брендованих щоденників і блокнотів. Більше 40 видів штучної шкіри для обкладинок дозволяють підібрати матеріал, забарвлення і брендування таким чином, щоб сувенірна продукція з логотипом виглядала максимально оригінально. І, перш за все, відповідала фірмовому стилю замовника.

Корпоративні подарунки доставляються по Україні за допомогою послуг Нової пошти. Передбачена можливість самовивозу з нашого складу в Києві. Сувенірна продукція з логотипом, яку можна купити у нас в «Скрім Україна», буде довго працювати на благо Вашої фірми.