Поліграфія

Від того, наскільки якісно реалізована рекламна компанія, безпосередньо залежить успіх будь-якого бізнесу. Рекламна поліграфія, перш за все, це один з традиційних способів залучення потенційних клієнтів. Така реклама різностороння, інформативна, доступна і, в свою чергу, досить ненав’язлива. Як наслідок, поліграфічні послуги ніколи не втратять своєї актуальності.

Сучасні інструменти онлайн-просування товарів і послуг, безумовно, дуже ефективні. Але, при деяких аспектах, замовлення якісної рекламної поліграфії виділяється великим потенціалом. До неї можна віднести буквально все, що, так чи інакше, стосується сучасного споживача. Буклети та листівки, папки і конверти, блокноти з логотипом, візитки і фірмове меню – все це, по суті, і є поліграфічна продукція.

Офсетний друк поліграфічної продукції

«Скрім-Україна» – одна з лідируючих компаній на ринку України. Ми надаємо широкий вибір якісних поліграфічних послуг. Використовуємо, як правило, сучасні методи виробництва. У нашій компанії, зокрема, можна здійснити якісний офсет будь-якої складності.

Офсет – це складний процес, що, безумовно, вимагає додрукарської підготовки. Наші фахівці, перш за все, моделюють якісний електронний макет. Після його затвердження замовником виконується ряд технічних процесів. В кінцевому підсумку, зображення переноситься на офсетний циліндр. І, в свою чергу, якісно друкується на паперову поліграфію.

Офсетний метод і його переваги

 • Висока якість поліграфічної продукції. Послуга офсету, зокрема, дозволяє перенести зображення високої чіткості. Картинку не відрізнити від електронного макета. Передаються всі півтони, яскраві і насичені кольори. Відтворюються дрібні деталі малюнка. В результаті клієнт замовляє поліграфічну продукцію відмінної якості.
 • Економічна вигода для замовника. У свою чергу, окрему увагу при замовленні поліграфічної послуги офсету варто приділити кількості виробів. Справа в тому, що вартість загального замовлення скорочується при збільшенні тиражу. Чим більше поліграфії по одному макету замовляє клієнт, тим менше ціна одиниці товару. Наприклад, 5000 флаєрів можуть коштувати по 50 копійок за штуку, а 7000 флаєрів будуть коштувати вже по 45 копійок за штуку.
 • Різноманітність барв і друкованих основ. При офсетному методі, зокрема, використовується широка база відтінків з можливістю якісної передачі півтонів. У цю послугу входить, перш за все, можливість оформлення малюнка металізованою фарбою з додаванням лаків. Внаслідок чого, офсет передає повну колірну гамму і чіткість оригінального зображення. Тому, крім паперу, друкованою основою для поліграфічних виробів можуть служити якісні синтетичні матеріали.
 • Короткі терміни виконання замовлення. Наша компанія використовує сучасне автоматизоване обладнання для оперативного виробництва поліграфічної продукції. Це дозволяє нам, перш за все, якісно реалізувати великі тиражі друкованого матеріалу з високою швидкістю. Детальніше про послуги можна поспілкуватися з нашими менеджерами по телефону.

Поліграфічні послуги – замовлення цифрового друку

В наші поліграфічні послуги входить і цифровий спосіб нанесення зображення. Процес, зокрема, відрізняється від офсетного варіанту. Не вимагає тривалої настройки і, в свою чергу, установки друкованих форм. Цифровий макет зображення відразу пересилається на принтер. Це дозволяє, перш за все, оперативно наносити окремі якісні зображення, як і в офсеті.

Точність до останнього міліметра

Послуга широкоформатного цифрового методу дозволяє, по суті, вказати необхідний розмір малюнка або його деталі. Наприклад, таким способом можна виготовити поліграфічну продукцію, на якій форма кожної букви контролюється до дрібниць. Ще одна відмінна риса цієї поліграфічної послуги – універсальність. Її можна застосовувати, зокрема, на різних поверхнях: папері, вінілі, брезенті тощо.

Дрібносерійна поліграфія

Дана послуга найкраще підходить для невеликого тиражу поліграфічних виробів. За допомогою цифри, по суті, можна виготовити потрібну малу кількість журналів, буклетів, флаєрів і іншої продукції. На відміну від офсету, замовлення цієї поліграфічної послуги фінансово вигідне, насамперед, для клієнта. При малому тиражі витрачати кошти на оформлення друкованих макетів і інші підготовчі процеси просто недоцільно.

Поліграфічні послуги в просуванні бізнесу

Практично всі компанії користуються поліграфічними послугами для створення якісних рекламних носіїв. Зокрема, таких, як щоденники або записні книжки. Ось кілька актуальних причин, за якими варто оформити замовлення на оперативну поліграфію в друкарні.

Повне охоплення аудиторії

Навіть в епоху стрімкого розвитку цифрових технологій далеко не всі користуються інтернетом. Наочним прикладом, як правило, стане вагома частина старшого покоління. Якщо у них і є цифровий пристрій, вони навряд чи часто виходять в мережу і шукають якісь послуги. У той же час, паперовий рекламний носій може побачити абсолютно кожен. Крім цього, читати з якісної паперової поліграфії куди приємніше, ніж з телефону або електронної книжки.

Інформативність

Більшість рекламних онлайн-банерів націлені на залучення клієнта коротким закликом. Користувач може побачити повний опис товару або послуги тільки після переходу на сайт за посиланням. Мінімальна кількість інформації нерідко опускає ефективність такої реклами до нуля.

В поліграфічних послугах використовується інший підхід. Навіть невелика якісна поліграфія вміщує значно більше інформації. На брошурі можна розмістити кілька тематичних картинок або фото. З них користувач зрозуміє загальну концепцію, виділить для себе основні переваги фірми. Навіть одна інформативна картинка дозволить зрозуміти і оцінити вигоди конкретної пропозиції або послуги. Все це прихильно впливає на розташування аудиторії до бренду.

Ненав’язливість

Друкована рекламна продукція не змушує вивчити пропозицію тут і зараз. Потенційний клієнт може взяти паперову поліграфію і прочитати її тоді, коли йому це буде зручно. Компанії потрібно тільки виділити корисну інформацію, що чіпляється очима. Привернути увагу якісним і оригінальним дизайном, підібрати приємні колірні відтінки.

До цього пункту можна віднести високу залученість клієнта. Це довели неодноразові дослідження в різних сферах. Вони підтвердили, що інформація з якісної паперової поліграфії краще сприймається і легше запам’ятовується. Поліграфічні рекламні вироби хочеться читати довше, ніж будь-який цифровий аналог.

Необмежений вплив

Замовлення деякої поліграфії має на увазі багаторазове використання цієї продукції. Клієнт може зберігати поліграфічні вироби протягом декількох місяців і навіть років. На сувенірному календарі, в красивому журналі або блокноті з печаткою реклама буде працювати дуже довго.

Оперативні поліграфічні послуги

У «Скрім-Україна» можна замовити послугу оперативної поліграфії. Це відмінний спосіб швидко оповістити цільову аудиторію про новий товар. Оперативну поліграфію оптом також замовляють для привітання клієнтів, ділових партнерів і співробітників компанії. Це посилить позитивне сприйняття фірми в цілому.

Перед оформленням замовлення оперативних поліграфічних послуг, клієнт повинен затвердити всі підготовчі етапи, а саме:

 • електронний макет виробу;
 • тираж (офсет або цифра);
 • спосіб друку;
 • необхідність додаткової обробки кінцевого виробу (згортання, палітурні роботи тощо).

Виходячи із затверджених показників, наші менеджери зможуть озвучити підсумкову вартість послуг та терміни готовності. Замовнику не доведеться переживати за якість поліграфічних виробів. Сучасне обладнання дозволяє нам реалізувати оперативні поліграфічні послуги без втрати колірної гами зображення.

Дизайн поліграфії для рекламної компанії

Будь-які поліграфічні послуги пов’язані з створенням початкового цифрового макету. На цьому етапі підбираються кольорові відтінки і пантони, розмір і форма шрифту, обговорюється дизайн. Всі ці процеси призначені для створення поліграфічних виробів, які сфокусують на собі увагу клієнта.

Якісна рекламна поліграфія повинна буквально відчуватися користувачем. Чітка картинка, яскравий дизайн і приємний шрифт тексту повинні допомагати зосередитися на тому, що клієнти читають. Асоціація такої поліграфічної продукції з приємними відчуттями підштовхує на повторне вивчення інформації. Тому важливо замовляти тільки якісну поліграфічну продукцію.

Творчий підхід до дизайну, вибір правильного формату і продумане поширення рекламної поліграфії гарантують швидку віддачу. Незалежно від того, які товари або послуги пропонує компанія, поліграфічні послуги будуть довго і ефективно працювати.

Саме зовнішній вигляд друкованої поліграфії повинен якісно опрацьовуватися. Нечіткі літери, тьмяні кольори, неякісний папір і ряд інших недоробок відразу дадуть зворотну реакцію. Саме за зовнішнім виглядом реклами зазвичай складається думка клієнта про підприємство.

Як оформити замовлення

У нас кожен клієнт може здійснити замовлення потрібної поліграфії в режимі онлайн. Більше немає необхідності в особистому відвідуванні офісу компанії. Завантажити макет, підібрати бажані параметри виробу, домовитися про послуги і терміни виготовлення можна на відстані.

Щоб оформити замовлення поліграфії онлайн, потрібно зв’язатися з нами в вайбер, телеграм або за телефоном. Ми обговоримо всі деталі майбутньої продукції з урахуванням вимог і побажань клієнта. Зробимо попередній розрахунок вартості. Клієнту залишається тільки підтвердити замовлення, і оплатити поліграфічні послуги зручним способом.

На нашому сайті вказані ціни, які є актуальними лише на момент введення. Вартість паперу постійно змінюється. У зв’язку з цим, просимо попередньо зв’язуватися з нашими менеджерами для точного прорахунку вартості на момент замовлення.

Готовий тираж якісної поліграфічної продукції відправлять за вказаною адресою послугами Нової Пошти. Також Ви можете забрати замовлення самостійно з нашого складу в Києві.

Поліграфічні послуги від «Скрім-Україна»

Ми надаємо дієві рішення для ефективної реклами будь-якого бізнесу. Наші фахівці знають, як привернути увагу цільової аудиторії. Також, ми пропонуємо широкий вибір поліграфічних послуг, які допоможуть:

 • зміцнити корпоративний дух всередині компанії;
 • підкреслити престижність організації на виставках та інших заходах;
 • залучити потенційних покупців якісною поліграфією;
 • швидко просунути торгову марку з мінімальними фінансовими витратами.

Не знайшли підходящої поліграфічної послуги на нашому сайті? Зв’яжіться з нами за вказаними контактами. Спектр наших послуг не обмежується представленими в каталозі варіантами. Ми вміємо знайти індивідуальний підхід до клієнта. Завжди виконуємо роботу в обумовлені терміни.

Наші професійні дизайнери виготовлять електронний макет майбутньої поліграфії по чорновому варіанту. Розробка підсумкового зображення виконується з урахуванням всіх побажань клієнта. Вартість цієї послуги розраховується окремо, в залежності від складності замовлення. Компанія «Скрім-Україна» допоможе втілити в життя Ваше бачення проекту!