Павербанки з друком

Сучасні мобільні пристрої, зазвичай, мають властивість швидко розряджатися, особливо у зимовий період. Велика частина енергії батареї йде на операційну систему, дзвінки, пошук мережі. Для того, щоб спокійно працювати, не побоюючись, що телефон в потрібний момент відключиться, розумні люди придумали портативний зарядний пристрій на ім’я power bank. І багато компаній прийшли до висновку, що павербанки з логотипом свого підприємства як презент для співробітників та партнерів це відмінна бізнес ідея.

Хороший потужний пауербанк з фірмовою символікою – це не тільки приємний, а й корисний подарунок. Перш за все, такі пристрої виступають потужним рекламним інструментом. Клієнти або партнери Вашої компанії будуть користуватися павербанками з логотипом на роботі, вдома і в відрядженні. Фірмовий символ буде регулярно потрапляти в поле зору. Отже, віддрукується в пам’яті на підсвідомому рівні. Таким чином павербанки з корпоративним символом сприяють просуванню торгової марки, зростанню її привабливості і, як результат – збільшення прибутку.

Що таке павербанки і їх переваги

Power bank – портативний зарядний пристрій. Буває різної ємності (від 2000 до 20000 мАч). Як правило, використовується для поповнення заряду батареї смартфона і інших електронних гаджетів. У коробці з пристроєм, як правило, йде кабель USB / miniUSB. Саме йому слід приділити особливу увагу.

Зокрема, використовувати кабель для підзарядки, який йде в комплекті з пауербанком, можна тільки в самих крайніх випадках. Іншими словами, заряджати батарею смартфона найкраще тільки рідними або брендовими шнурами живлення. Ми провели ряд тестів в цьому напрямку і з’ясували, що використовувати безкоштовний каюель вкрай не рекомендується. Лише якщо інших варіантів геть немає. Та й то 1-2 рази.

Одна з основних переваг, через яку варто вибрати павербанки – портативність. Це переносні зарядні пристрої, які зможуть заповнити заряд батареї електронного гаджета, де б Ви не знаходилися. Що дуже зручно, наприклад, коли потрібно зробити терміновий дзвінок, а телефон ось-ось розрядиться.

Крім того, павербанки мають дуже компактні габарити, приблизно:

 • висота 150 мм;
 • ширина 75 мм;
 • глибина 15 мм.

Звичайно, більш енергоємні переносні акумулятори будуть більше розмірами. Але вони все одно помістяться в кишеню куртки або піджака. Павербанки зручно брати з собою в поїздку, наприклад, у відрядження. Такий пристрій точно не займе багато місця в сумці. Отже, power bank – гарантія того, що Ваш телефон завжди буде заряджений. Звичайно, якщо Ви не вирушили в турпохід на тиждень або два.

Як вибрати якісні павербанки

Перед тим, як придбати хороший пауербанк, потрібно звернути увагу на кілька нюансів. По-перше, потрібно враховувати ємність батареї Вашого електронного гаджета. По-друге, робити знижку на те, що смартфон отримує тільки 80% заряду від портативного пристрою. Решта, 20%, як правило, перетворюються в тепло, отже – губляться.

Можна підібрати павербанки з енергоємністю, яка відповідає батареї телефону. В такому випадку, гаджет ніколи не буде заряджений повністю. Ми рекомендуємо брати прилади з запасом. Наприклад, вибрати пристрій на 4000 мАг за умови, що акумулятор смартфона на 3000 мАг.

Ми пропонуємо купити хороший пауербанк оптом, ціни на які приємно здивують. В онлайн-каталозі на сайті нашої організації представлені якісні повербанки різної ємності:

 • 10000 мАг
 • 20000 мАг

Важливо знати, що на українському ринку є досить сила силенна переносних зарядних пристроїв, які не відповідають зазначеній ємності. Наприклад, в характеристиках написано 5000 мАг, а, в дійсності, в ньому не більше 2500. Отже, гарантій наявності зазначеної ємності ніхто не зможе надати.

З павербанками, представленими в нашому асортименті, все трохи інакше. З кожної закупленої партії ми тестуємо декілька примірників, які відбираються у випадковому порядку. Численні перевірки показали, що різниця в зазначених ємностях, як правило, становить не більше 10% від зазначених. Отже, у нас можна знайти тільки якісні павербанки, на яких немає знака компанії-виробника..

Надписи на павербанки

Power bank брендований успішно зарекомендував себе як корисний і ефективний рекламний носій. У зв’язку з цим, все більше компаній віддають перевагу саме цим бізнес-сувенірів. Обрати павербанки можна під нанесення не тільки надписів. На поверхні пристрою можна оформити, фактично, будь-яке зображення. Реальне фото в тому числі.

Перед тим, як здійснити покупку power bank оптом з корпоративним надписом, слід визначитися з методом його розміщення. У «Скрім-Україна» можна здійснити розміщення фірмової символіки кількома способами. Метод залежить від матеріалу корпусу пристрою. Залежно від нього, замовнику надається на вибір один з трьох варіантів:

 • Тамподрук. Цей спосіб універсальний і найбільш дешевий. Робиться найчастіше на пластику фарбою від 1 до 4 кольорів.
 • УФ (повнокольоровий). Дозволяє нанести будь-яке зображення на пластиковий або металевий корпус виробу. Дає можливість отримати павербанки з оригінальними зображеннями, що підкреслюють унікальність організації.
 • Лазерне гравіювання. Брендування на павербанки таким способом можна зробити тільки на металевий корпус. Гравіювання лазером вважається самим довговічним і надійним варіантом персоналізації.

Розміщення реклами на павербанки можливе з двох сторін корпусу.

Рекомендації користування

Як правило, навіть хороший пауербанк має обмежений ресурс роботи. Іншими словами, в кожному портативному акумуляторі є певне число циклів зарядки. Перш за все, варто сказати, що їх досить для щоденної експлуатації павербанка протягом мінімум року-двох. Але є і ряд факторів, які істотно скорочують ресурс роботи цих пристроїв.

Щоб павербанки не прийшли у непридатність вже через 3-6 місяців після покупки, рекомендуємо дотримуватися таких правил:

 • Відкалібруйте виріб після покупки. Це має на увазі наступні дії. Після того, як Ви купили павербанк, його необхідно повністю розрядити (в нуль), а потім зарядити на 100%.
 • Не допускайте переохолодження. Дуже важливо не тримати зарядний пристрій при мінусовій температурі. Звичайно, якщо Ви дістали портативний акумулятор на кілька хвилин, поки говорите по телефону, то нічого страшного. З іншого боку, якщо пристрій буде на мінусовій температурі значно довше, загальна ємність батареї почне стрімко скорочуватися. Крім того, витрата енергії на холоді істотно збільшується ще й за рахунок підігріву самої батареї під час підзарядки.
 • Не тримайте пауербанк в розрядженому стані. Після калібрування вкрай не рекомендується розряджати прилад до 0% (максимум раз в 3 місяці) і тим більше залишати його без підзарядки надовго. Якщо немає можливості підключити пристрій до побутової мережі, завжди є ПК або ноутбук.

Особливості перекладу

Оскільки девайс винайшли за кордоном, назви його російською та українською мовами дуже різноманітні. Пишуть і разом, і окремо. Найбільш популярними є такі варіанти:

 • повербанк;
 • пауербанк;
 • павербанк;
 • повер банк;
 • павер банк;
 • powerbank;
 • power bank.

Найімовірніше, таке сталося за аналогією зі старим жартом. «Яка різниця, як писати – велосипед або віласіпет. Він же, від цього, мотоциклом не стане».

Павербанки оптом в «Скрім-Україна»

Ми пропонуємо портативні акумулятори-зарядки з додатковою печаткою фірмової символіки на корпусі. Якісні повербанки з нашого асортименту стануть відмінними бізнес-подарунками клієнтам, співробітникам і діловим партнерам. Це дуже корисний сувенір, який завжди буде нагадувати користувачеві про бренд.

Звичайно, можна просто вручити павербанк в якості подарунка співробітникам на Новий Рік. Або подарувати такий пристрій колегам на важливому корпоративному заході. Але є й інший варіант – придбати якісні павербанки в комплекті з фірмовими щоденниками або блокнотами. Багато компаній вважають за краще поширювати корпоративні сувеніри саме невеликими подарунковими наборами. Людина, буквально, отримує відразу дві корисні речі. Крім того, такий подарунок продемонструє більш поваги до співробітників, клієнтів і партнерів по бізнесу.

Варто відзначити, що собівартість на моделі в нашому асортименті може бути злегка завищеною. Це пов’язано з тим, що ми пропонуємо вироби, у яких відсутнє маркування виробника. Отже, клієнт зможе купити оригінальні павербанки оптом з символікою виключно своєї компанії.

Кінцева вартість одиниці виробу може змінюватися в залежності від обраної моделі, способу друку та загальної кількості товару. Тому вартість завжди обговорюється з замовником індивідуально. Ми пропонуємо пауербанки купити з приємною вигодою, оскільки у нас передбачені гнучка ціна та система знижок. По містах України ми відправляємо брендовані павербанки за допомогою поштових перевізників. Можлива доставка кур’єром до під’їзду в межах Києва.