Повербанки з друком

Повербанки з друком

Повербанки білі 10000 мАг

558,60 грн.

Повербанки з друком

Повербанки сині 4000 мАч

279,44 грн.

Повербанки з друком

Повербанки сині 8000 мАг

465,64 грн.

Повербанки з друком

Повербанки сріблясті 4000 мАг

279,44 грн.

Повербанки з друком

Повербанки сріблясті 8000 мАг

465,64 грн.

Повербанки з друком

Повербанки червоні 4000 мАг

279,44 грн.

Повербанки з друком

Повербанки чорні 4000 мАг

279,44 грн.

Повербанки з друком

Повербанки чорні 8000 мАг

465,64 грн.

Сучасні мобільні пристрої, зазвичай, мають властивість швидко розряджатися, особливо у зимовий період. Велика частина енергії батареї йде на операційну систему, дзвінки, пошук мережі. Для того, щоб спокійно працювати, не побоюючись, що телефон в потрібний момент відключиться, розумні люди придумали портативний зарядний пристрій на ім’я power bank. І багато компаній прийшли до висновку, що купити повербанки з логотипом своєго підприємства для співробітників та партнерів це відмінна бізнес ідея.

Powerbank з фірмовою символікою – це не тільки приємний, а й корисний подарунок. Перш за все, такі пристрої виступають потужним рекламним інструментом. Клієнти або партнери Вашої компанії будуть користуватися повербанками з логотипом на роботі, вдома і в відрядженні. Фірмовий символ бренду буде регулярно потрапляти в поле зору. Отже, віддрукується в пам’яті на підсвідомому рівні. Таким чином повербанки з логотипом сприяють просуванню бренду, зростанню його впізнаваності і, як результат – збільшення прибутку.

Що таке повербанки з логотипом і їх переваги

Power bank – портативний зарядний пристрій. Буває різної ємності (від 2000 до 20000 мАч). Як правило, використовується для поповнення заряду батареї смартфона і інших електронних гаджетів. У коробці з пристроєм, як правило, йде кабель USB / miniUSB. Саме йому слід приділити особливу увагу.

Зокрема, використовувати кабель для підзарядки, який йде в комплекті з powerbank, можна тільки в самих крайніх випадках. Іншими словами, заряджати батарею смартфона найкраще тільки рідними або брендовими шнурами живлення. Ми провели ряд тестів в цьому напрямку і з’ясували, що використовувати безкоштовний каюель вкрай не рекомендується. Лише якщо інших варіантів геть немає. Та й то 1-2 рази.

Одна з основних переваг, через яку варто купити повербанки з логотипом – портативність. Це переносні зарядні пристрої, які зможуть заповнити заряд батареї електронного гаджета, де б Ви не знаходилися. Що дуже зручно, наприклад, коли потрібно зробити терміновий дзвінок, а телефон ось-ось розрядиться.

Крім того, повербанки з логотипом мають дуже компактні габарити. приблизно:

 • висота 150 мм;
 • ширина 75 мм;
 • глибина 15 мм.

Звичайно, більш енергоємні переносні акумулятори будуть більше розмірами. Але вони все одно помістяться в кишеню куртки або піджака. Повербанки з логотипом зручно брати з собою в поїздку, наприклад, у відрядження. Такий пристрій точно не займе багато місця в сумці. Отже, power bank – гарантія того, що Ваш телефон завжди буде заряджений. Звичайно, якщо Ви не вирушили в турпохід на тиждень або два.

Як вибрати якісні повербанки з логотипом

Перед тим, як купити конкретні моделі powerbank, потрібно звернути увагу на кілька нюансів. По-перше, потрібно враховувати ємність батареї Вашого електронного гаджета. По-друге, робити знижку на те, що смартфон отримує тільки 80% заряду від портативного пристрою. Решта, 20%, як правило, перетворюються в тепло, отже – губляться.

Можна замовити і купити повербанки з енергоємністю, яка відповідає батареї телефону. В такому випадку, гаджет ніколи не буде заряджений повністю. Ми рекомендуємо купити повербанки з запасом. Наприклад, вибрати пристрій на 2600 мАг за умови, що акумулятор смартфона на 1500 мАг.

Ми пропонуємо вибрати якісні powerbank і купити їх у нас оптом за досить доступною ціною. В онлайн-каталозі на сайті нашої організації представлені повербанки різної ємності:

 • 2600 мАч;
 • 4000 мАг;
 • 8000 мАг;
 • 10000 мАг

Важливо знати, що на українському ринку є досить велика кількість переносних зарядних пристроїв, які не відповідають зазначеній ємності. Наприклад, в характеристиках написано 5000 мАг, а в дійсності в ньому не більше 2500. Отже, гарантій наявності зазначеної ємності ніхто не зможе надати.

З повербанками, представленими в нашому асортименті, все трохи інакше. З кожної закупленої партії ми тестуємо кілька примірників, які відбираються у випадковому порядку. Численні перевірки показали, що різниця в зазначених ємностях, як правило, становить не більше 10% від зазначених значень. Отже, у нас можна купити тільки якісні повербанки з логотипом компанії.

Способи нанесення логотипу на повербанки

Power bank брендований успішно зарекомендував себе як корисний і ефективний рекламний носій. У зв’язку з цим, все більше компаній віддають перевагу саме цим бізнес-сувенірів. Купити повербанки можна під нанесення не тільки логотипу або слогана. На поверхні пристрою можна замовити друк, буквально, будь-якого зображення. Реальне фото в тому числі.

Перед тим, як купити power bank з нанесенням логотипу, слід визначитися з методом друку. У компанії «Скрім-Україна» можна замовити друк фірмової символіки кількома способами. Метод друку залежить від матеріалу корпусу пристрою.

Залежно від матеріалу корпусу виробу, замовнику надається на вибір один з трьох варіантів:

• Тамподрук. Цей спосіб універсальний і найбільш дешевий. Робиться найчастіше на пластику фарбою від 1 до 4 кольорів.

• УФ-друк (повнокольоровий). Дозволяє нанести будь-яке зображення на пластиковий або металевий корпус виробу. Дає можливість купити повербанки з оригінальними зображеннями, що підкреслюють фірмову символіку бренду.

• Лазерне гравіювання. Нанести логотип на повербанки таким способом можна тільки на металевий корпус. Гравіювання лазером вважається самим довговічним і надійним варіантом нанесення.

Друк логотипу на повербанки можливий з двох сторін корпусу.

Рекомендації користування повербанком з логотипом

Як правило, powerbank мають обмежений ресурс роботи. Іншими словами, в кожному портативному акумуляторі є певне число циклів зарядки. Перш за все, варто сказати, що їх досить для щоденної експлуатації повербанка з логотипом протягом мінімум року-двох. Але є і ряд факторів, які істотно скорочують ресурс роботи цих пристроїв.

Щоб powerbank з логотипом не прийшов в непридатність вже через 4-6 місяців після покупки, рекомендуємо дотримуватися таких правил:

• Відкалібруйте повербанк після покупки. Це має на увазі наступні дії. Після того, як Ви купили повербанк з логотипом, його необхідно повністю розрядити (в нуль), а потім зарядити на 100%.

• Не допускайте переохолодження. Дуже важливо не тримати повербанки при мінусовій температурі. Звичайно, якщо Ви дістали портативний акумулятор на кілька хвилин, поки говорите по телефону, то нічого страшного. З іншого боку, якщо пристрій пробуде на мінусовій температурі значно довше, загальна ємність батареї почне стрімко скорочуватися. Крім того, витрата енергії на холоді істотно збільшується ще й за рахунок підігріву самої батареї під час підзарядки.

• Не тримайте powerbank в розрядженому стані. Після калібрування вкрай не рекомендується розряджати повербанк до 0% (максимум раз в 3 місяці) і тим більше залишати його без підзарядки надовго. Якщо немає можливості підключити пристрій до побутової мережі, завжди є ПК або ноутбук.

Особливості перекладу

Оскільки девайс винайшли за кордоном, назви його російською та українською мовами дуже різноманітні. Пишуть і разом, і окремо. Найбільш популярними є такі варіанти:

 • повербанк;
 • пауербанк;
 • павербанк;
 • повер банк;
 • павер банк;
 • powerbank;
 • power bank.

Найімовірніше, таке сталося за аналогією зі старим жартом. «Яка різниця, як писати – велосипед або віласіпет. Він же, від цього, мотоциклом не стане».

Повербанки з логотипом за лояльною ціною в «Скрім Україна»

Ми пропонуємо купити оптом портативні акумулятори-зарядки з додатковою печаткою фірмової символіки на корпусі. Повербанки з логотипом з нашого асортименту послужать відмінними бізнес-подарунками клієнтам, співробітникам і діловим партнерам. Це дуже корисний сувенір, який завжди буде нагадувати користувачеві про Ваш бренд.

Звичайно, можна просто купити повербанки з логотипом і вручити їх в якості подарунка співробітникам на Новий Рік. Або подарувати такий пристрій колегам на важливому корпоративному заході. Але є й інший варіант – купити повербанки з логотипом оптом в комплекті з фірмовими щоденниками або блокнотами. Багато компаній вважають за краще поширювати корпоративні сувеніри саме невеликими подарунковими наборами. Людина, буквально, отримує відразу 2 корисні речі. Крім того, такий подарунок продемонструє більш поваги до співробітників, клієнтів і партнерів по бізнесу.

Варто відзначити, що ціна на представлені в нашому асортименті моделі може бути злегка завищеною. Це пов’язано з тим, що ми пропонуємо вироби, у яких відсутнє маркування виробника. Отже, Ви зможете купити оригінальні повербанки і замовити на них символіку виключно Вашої компанії.

Кінцева вартість одиниці виробу може змінюватися в залежності від обраної моделі, способу друку та загальної кількості товару. Тому ціна завжди обговорюється з замовником індивідуально. Ми пропонуємо купити powerbank з вигодою, так як у нас передбачена гнучка система знижок. Ми можемо відправити повербанки з логотипом у будь-яке місто України Новою Поштою. Можлива доставка кур’єром до під’їзду в межах Києва.