Записні книжки і блокноти

Сама назва «блокнот» пішло від французького слова «Bloc-notes». Вона перекладається як “паперовий блок для запису”. Зовні, він схожий на звичайну книжку для письма. Купити блокноти можна, зокрема, для різних цілей. Це відмінний інструмент для швидкої фіксації важливої ​​інформації. У ньому зручно записувати розклад, планувати завдання на день або тиждень. Використовувати як недатований щоденник.

купить блокноты для рисования
Записная книжка Индианы Джонса

Сучасні блокноти замислювалися, перш за все, як записні книжки для подорожей творчих людей. Зокрема, для всіляких заміток, думок, ідей, художніх нарисів. Це були блокноти з твердою непромокаючої обкладинкою, чистими нелинованими листами і жовтом папером під старовину. Куточки обкладинки були заокруглені, щоб не обтріпувались і не чіплялися за кишені.

купить блокноты с кремовым блоком
Блокнот Джона Винчестера фото 1

У кінематографі найвідомішим блокнотом стала невелика записна книжка Індіани Джонса, що містить захоплюючі таємниці. Так само, в серіалі «Надприродне», Сем і Дін Вінчестери, в свою чергу, використовують записну книжку свого батька з описом монстрів і способами їх вбивства.

Завдяки подібним фільмам можна помітити, що навіть зараз, в епоху електронних гаджетів, паперові записники можуть успішно з ними змагатися. Вони, перш за все, не залежать від електрики, заряду батарей, не розбиваються при падінні. В руках власника виглядають стильно і, як правило, надають власнику певний діловий шарм.

купить блокноты для рисования страшных рож
Блокнот Сэма и Дина Винчестеров

Блокноти, безумовно, один з найбільш затребуваних корпоративних аксесуарів. Такі записні книжки щороку бажають замовити багато організацій. Блокноти оптом від відомих брендів, зокрема, можуть коштувати досить дорого. З цієї причини клієнти, зазвичай, вибирають продавця, який пропонує найбільш доступні ціни на корпоративну продукцію.

Вибір варіантів

У «Скрім Україна» надається можливість купити блокноти оптом в місті Київ з максимальною вигодою. Ми пропонуємо:

 • Готову продукцію зі складу. На сайті представлені аксесуари для запису українського та італійського виробництва. У нас можна купити блокноти в потрібному забарвленні, линіюванні і оснащенні.
 • Записники Partner (зі складу в Києві). Ця лінійка моделей від зареєстрованої в Німеччині торгової марки. Записники Партнер, зокрема, мають непогану якість за дійсно невелику ціну.
 • Блокноти під замовлення. Ми пропонуємо виготовлення аксесуарів для запису з широким вибором обкладинок (більше 40 варіантів шкірозамінника). Клієнт може купити блокноти оптом з відповідними характеристиками, виходячи, як правило, з власних побажань.
 • Друк блокнотів. У нас можна виготовити брендовані блокноти на пружині, і купити їх оптом в Україні відносно недорого. Моделі на спіралі, наприклад, вигідно виділяються невисокою ціною. Символ бренду, крім обкладинки, можна нанести на кожній сторінці.

У нас можна купити блокноти і недорогі записні книжки в різних відповідностях по розмітці внутрішнього блоку:

КатегоріяЛінування
Блокноти зі складав лінію
в клітку
неліновані
Записні книжки Partnerв крапку
в лІнІю
неліновані
в клітку
Блокноти під замовленняв лінію
неліновані
в клітку
в крапку (по макету замовника)
Друк блокнотівбудь-який варіант по макету замовника

Купити блокноти і записні книжки зі складу

У нашому асортименті представлений хороший вибір якісної продукції для ведення записів. Моделі записних книжок Partner PNL і блокнотів серії Street, зокрема, відносяться до групи товарів невисокої цінової категорії. Вони заздалегідь друкуються на склад і, по суті, майже завжди є в наявності.

Дорожчі моделі, в свою чергу, везуть з-за кордону. Поставки здійснюються 2 рази в рік. Точніше, в середині серпня і після Нового року. Якщо виникла необхідність замовити презентабельні блокноти, купити їх оптом можна в нашій компанії. Ми рекомендуємо оформляти покупку заздалегідь. Оскільки терміни поставки з-за кордону займають мінімум місяць-півтора (при наявності товару на складі в Європі).

В асортименті нашого каталогу можна підібрати, наприклад, записну книжку Партнер з наступними характеристиками:

 • формат – А4, А5 або А6;
 • наповнення внутрішнього блоку – в лінію, в клітку і в крапку;
 • матеріал обкладинки – вініл та еко-шкіра.

Блокноти, купити оптом які можна з нашого складу в місті Київ, також представлені в різному виконанні:

 • формат – А5 або А6;
 • лініювання – в клітку, в лінію і не розліновані;
 • матеріал обкладинки – вініл, штучна шкіра і еко-шкіра.

Виготовлення блокнотів під замовлення

Купити блокноти з фірмовою символікою хоче, безумовно, кожна поважаюча себе компанія. Крім реалізації готових виробів, ми пропонуємо послуги індивідуального виготовлення аксесуарів для ведення записів. У нас, зокрема, можна підібрати якісні блокноти, і купити їх оптом в Україні з додатковим нанесенням логотипу. Наявність фірмового зображення бренду на таких корпоративних аксесуарах, як правило, підвищить впізнаваність компанії. Підкреслить, в свою чергу, високий статус фірми в очах клієнтів.

Брендування офісної атрибутики під замовлення здійснюється, по суті, на виробничій базі наших партнерів. Нанесення логотипу можливо тільки при замовленні продукції від 50 шт. Винятком є ​​дорогі моделі в шкіряній обкладинці. Нанесення фірмової символіки на такі вироби можливо в кількості від 10 шт. Блокноти і записні книжки зі складу, в свою чергу, брендуються оптом від 100 шт.

Структура внутрішніх блоків

Ми пропонуємо купити брендований блокнот в місті Київ з наступним типом лініювання:

 • У клітку. Купити блокноти з таким лініюванням рекомендується тим, чия робота, так чи інакше, пов’язана з цифрами. Це може бути, зокрема, бухгалтерія, аналітика в різних сферах і інші галузі. Клітинка зручна для замальовки графіків, схем або гри в «морський бій» з колегами на обіді. Деяким людям психологічно комфортніше вести записи на такому папері (клітина символізує стійкість і стабільність).
 • В лінію. Писати на такому папері звичніше всього. Сторінки в лінію, в свою чергу, дозволять з комфортом вести робочі записи, групувати важливі нотатки і плани на найближчий час. Такі блокноти, як правило, найбільш популярні серед людей з гуманітарною освітою.
 • Неліновані. Дають максимум свободи без обмежень. У блокноті з чистими аркушами можна писати горизонтально, вертикально і навіть закручувати пропозиції за годинниковою стрілкою. Неліновані сторінки, зокрема, найбільш зручні для замальовок або вигадування скетчів на черговий планерці.

Для кожного клієнта надається можливість купити блокноти оптом з листами в крапку за індивідуальним замовленням. За короткий термін ми надрукуємо вироби для запису по макету замовника в потрібному тиражі.

Друк блокнотів на спіралі

Корпоративні аксесуари на пружині, як правило, найбільш затребувані серед компаній України. Клієнт може вибрати найбільш підходящі параметри виробу. Перетворити нудну одноколірну обкладинку, перш за все, фірмовим забарвленням, логотипом, тематичним малюнком і, навіть, реальним фото.

Наша компанія пропонує послуги друку виробів для запису за індивідуальним замовленням. Це, в свою чергу, дозволяє замовнику купити блокноти оптом з конкретними параметрами. Клієнт, зокрема, може вибрати певний формат, лініювання сторінок, кількість аркушів і, навіть, колір паперу.

Ми, як правило, здійснюємо нанесення зображення на обкладинку двома способами – цифровим і офсетним. Цифра, по суті, більш вигідна при малому тиражі. Офсетний друк, навпаки, при замовленні великого обсягу продукції (від 500-1000 шт.). Професійне обладнання, зокрема, дозволяє нанести реалістичне зображення на обкладинку з якісною передачею кольору.

Купити блокноти оптом

Ми пропонуємо купити блокноти оптом на замовлення, що послужать презентабельними сувенірами. Такі атрибути для запису з оригінальною обкладинкою стануть, перш за все, бажаним подарунком в очах клієнтів, колег по роботі і ділових партнерів. Головний плюс такого співробітництва з компанією «Скрім-Україна» – доступна ціна. У нас, в свою чергу, можна купити блокноти оптом високої якості при відносно невеликому бюджеті.

Мінімальний тираж друку індивідуальної атрибутики для запису становить 100 шт. Підсумкова сума замовлення залежить від обраного методу друку, затверджених замовником характеристик і загальної кількості продукції. При замовленні великого тиражу можлива знижка. Купити блокноти оптом в нашій організації можна з доставкою. Транспортування готової продукції здійснюється популярними кур’єрськими службами, наприклад, Новою Поштою.