Щоденники

Для ділових людей планування і правильний розподіл часу не тільки важливі, а, навіть, необхідні. Перш за все, організація особистих справ, зустрічей і переговорів по телефону допомагає побудувати розклад робочого дня. В результаті, якщо і не виконаєш всі поставлені завдання, то тому, що не встигаєш. А не тому, что забуваєш. З великої різноманітності інструментів тайм-менеджменту багато хто бажає замовити датовані ділові щоденники. Перш за все, це особистий помічник, який завжди під рукою. Він допоможе розвантажити голову. Позбавить від необхідності тримати в пам’яті десятки речей одночасно.

Ті, що купили ділові щоденники і скористалися ними одного разу, навряд чи будуть шукати інший спосіб запису інформації. Найголовніше, такий аксесуар дозволяє зрозуміти, які справи вимагають негайної уваги, а які почекають. Наприклад, датовані ділові щоденники мають чітку структуру. Отже, вони дуже зручні для складання планів на день, тиждень і навіть рік. Підходять для ведення як ділових, так і особистих записів.

Замовити ділові щоденники різних типів

Для комфортного користування паперовим аксесуаром для запису треба розуміти відмінності між його варіаціями. Наприклад, перед тим, як замовити ділові щоденники, варто визначитися з їх типом. Існує всього три види таких виробів:

 • Датовані щоденники. Цей тип є найпопулярнішим серед інших моделей. У таких виробах обов’язково є число, день і місяць (на кожній сторінці). Додатково може бути зазначено, який зараз йде тиждень в році. Деякі датовані щоденники можуть мати календар на поточний місяць (на кожному аркуші).
 • Недатовані щоденники. Сторінки не містять дат і року. Замість цих даних є спеціально відведені поля, куди користувач може самостійно вписати необхідне число. Крім того, внизу кожної сторінки у недатованого щоденника є дні тижня. При необхідності, можна просто підкреслити потрібний.
 • Напівдатовані щоденники. На даний момент це рідкісний, але ще актуальний варіант виробу для запису. Кожна сторінка має позначення дати та місяця. Дні тижня розміщені в окремій ділянці. Можна відзначити ручкою день, який відповідає конкретному числу в цьому році.

Позитивні особливості ділових щоденників

Кожен тип цього аксесуара для запису має певні переваги. Наприклад, датований щоденник, завдяки своїй структурі, дозволяє скласти плани на день майже погодинно. Користувач може наперед розписати завдання на окремі дати в році, вказати потрібний час. Замовити датовані ділові щоденники усі намагаються до кінця старого року. Тому, на їх виготовлення вже в середині листопада вишиковується черга терміном півтора місяця.

Недатовані ділові щоденники не прив’язані до дати або дня тижня. Для важливих записів або планування майбутніх справ, зокрема, можна використовувати потрібну кількість сторінок. Іншими словами, в недатованих щоденниках можна вести записи будь-якого обсягу. Це відмінний варіант для людей, які звикли списувати по 2 чи більше аркушів за день. На відміну від датованих щоденників, такі аксесуари для запису дозволяють самостійно виставляти хронологію. Замовити недатовані ділові щоденники можна протягом усього року. Особливо актуально це робити не під Новий рік, коли є великі черги на датовані щоденники. А, наприклад, на кінець січня – початок лютого.

Ще є напівдатовані моделі. В першу чергу, вони актуальні тим, кому датовані щоденники просто не підходять. А записні книжки або блокноти без дат виходять не дуже практичними. Це кращий варіант, коли важливе планування по датах, але немає необхідності в днях тижня. Замовити ділові щоденники в такому оформленні рекомендовано тим, чия робота зазвичай починається не з початку року. Наприклад, з вересня для педагогів. Або з новим фінансовим роком на підприємстві.

Мабуть, варто згадати і щотижневики. Як правило, такі вироби оснащені сторінками, на кожній з яких знаходиться по 3 дня тижня. При повному розвороті видно весь тиждень відразу. Це відмінний варіант, коли потрібно спланувати важливі зустрічі або дзвінки. У датованому щоденнику доведеться перегорнути кілька сторінок, щоб подивитися плани, наприклад, на п’ятницю. Якщо вмієте писати лаконічно – ця модель для Вас просто знахідка.

Найпопулярніші формати щоденників

Можна виділити три основні формати таких корпоративних виробів:

 • Настільний (А4 – 210х297 мм). Найчастіше аксесуари для запису такого формату використовують на робочому місці. Замовити щоденники А4 актуально, коли доводиться фіксувати великий обсяг даних на папері. Вироби такого формату вміщають багато інформації, але не дуже зручні, щоб завжди носити їх з собою.
 • Стандартний (А5 – 143х202 мм). Цей формат можна назвати універсальним. Перш за все, його зручно використовувати як на роботі, так і вдома. Можна взяти щоденник А5 для частих поїздок на ділові зустрічі або у відрядження. Він не займе багато місця в сумці і цілком зручний для носіння в руках.
 • Кишеньковий (А6 – 101х143 мм). Аксессуар для запису малого формату виграє за рахунок свого розміру. Він легко розміщується в кишеню куртки або піджака. Його завжди можна носити з собою, наприклад, для фіксації термінових нотатків.

Перед тим, як замовити ділові щоденники, важливо розуміти основні відмінності. Кожному типу таких виробів, зокрема, відповідає певний формат (розмір). Компанія «Скрім-Україна» пропонує щоденники в наступному розмаїтті:

НайменуванняФормати
Датовані щоденникиА5, А6, А4
Недатовані щоденникиА5, А6, А4, В6
Недатовані щотижневикиА4, А6

Варіанти обкладинки

Крім наявних форматів, ця продукція має великий вибір палітурних матеріалів. Деякі виробники пропонують замовити ділові щоденники в дорогий шкіряній обкладинці. Перш за все, аксесуар для запису в такій палітурці виглядає дуже презентабельно. Додатково можна вибрати фактуру кришки. Наприклад, рельєфну, як крокодиляча шкіра, або дрібнозернисту. Це вже можна зробити під замовлення безпосередньо в «Скрім-Україна». Мінімальна партія виробництва шкіряних щоденників – 10 одиниць.

Але замовити ділові щоденники з дорогої шкіри бажають далеко не всі компанії. Такі презенти, скоріше, доречні в якості гарного подарунка начальнику або бізнес-партнеру, ніж для роздачі співробітникам або клієнтам. На щастя, існує досить широке розмаїття серед матеріалів обкладинок.

Наприклад, підібрати щоденники можна з:

 • палітурного картону (баладек, бумвініл);
 • штучної шкіри (шкірзам, в тому числі і екошкіра);
 • натуральної шкіри;
 • з металевою обкладинкою.

Замовити ділові щоденники в потрібній палітурці можна в компанії «Скрім-Україна». Перш за все, ми пропонуємо широкий асортимент продукції. Наші гнучкі ціни дозволяють купити щоденники з датованими і недатованими аркушами в Україні вельми недорого. Ми, в свою чергу, підберемо відповідний формат і палітурку обкладинки, в залежності від побажань клієнта. Зі штучної та екологічної шкіри ми пропонуємо на замовлення більш 40 варіантів шкірозамінників в різних кольорах.

Навіщо потрібні ділові щоденники

У процесі користування таким аксесуаром стає зрозуміло, чому багато компаній вважають за краще замовляти щоденники як сувенір співробітникам. Зокрема, за допомогою такого корпоративного атрибута дуже зручно:

 • записувати завдання на найближчий час;
 • відслідковувати виконання поточних справ;
 • фіксувати час і місце зустрічей;
 • обводити кольоровою ручкою особливо важливі дати, наприклад, дні народження або довгоочікувану відпустку.

Датовані ділові щоденники допоможуть організувати робочі процеси. Нагадають зробити важливий дзвінок клієнту чи бізнес-партнеру компанії. Крім того, при регулярному користуванні датованим щоденником навіть у погляді керівництва у Ваш бік починає миготіти щось, схоже на повагу.

З іншого боку, датовані щоденники, так само, як і варіанти без проставлених дат, служать дуже презентабельним виробом. Вони не тільки підкреслюють високий статус свого власника, але і свідчать про достойний імідж компанії в цілому.

Замовити ділові щоденники з тисненням доречно в якості гарного сувеніру. Наприклад, вони стануть непоганим подарунком від імені своєї фірми шановним клієнтам або діловим партнерам. Досить підібрати якісну обкладинку згідно кольорам з корпоративного брендбука і нанести фірмовий знак. З іншого боку, можна створити щоденники з додатковим зображенням герба України або девізу компанії.

Замовити ділові щоденники з тисненням

Логотип – важлива складова фірмової корпоративної продукції. Ми пропонуємо щоденники з тисненням в декількох варіантах обкладинки. Фірмова символіка наноситься на штучну і натуральну шкіру, а також на палітурний картон. На замовлення клієнта надається 2 види тиснення. Зокрема, це блінтове (сліпе), а також срібною або золотою фольгою.

Перед початком виробництва замовник повинен надати розміри відбитка в мм і вказати місце на обкладинці, де повинен розміщуватися корпоративний знак. На підставі цих даних ми робимо макет і надаємо на підпис клієнту. Тільки після цього виготовляється кліше для тиснення.

Перед тим, як замовити ділові щоденники з фірмовим елементом бренду, важливо врахувати ще 2 нюанса. По-перше, товщина лінії повинна бути не менше 0,2 мм. Внаслідок меншого розміру, лінії тиснення з великою ймовірністю можуть накладатися одна на одну. По-друге, фірмова символіка на готовій палітурці, що має стрічку по периметру, в обов’язковому порядку має бути з мінімальним відступом від кожного краю. А саме – 5-7 мм.

Крім того, в нашій компанії можна замовити оптом паперову поліграфію з повнокольоровим зображенням на обкладинці. Дана послуга, зокрема, дає можливість замовити ділові щоденники з найоригінальнішою і унікальною кришкою. Мається на увазі розміщення зображення на всю лицьову сторону виробу (торця, передньої і задньої частини). Замовник може вибрати абсолютно будь-яке зображення для нанесення на обкладинку.

Де в Києві замовити датовані щоденники

Подібну продукцію завжди краще замовити заздалегідь. Краще купувати датовані щоденники на 2022 рік за 2-3 місяці до кінця 2021 року. Адже нерідко трапляються різні форс-мажори, які виключають можливість своєчасної закупівлі корпоративної продукції. В результаті клієнтові доводиться шукати компанії, в яких можна підібрати хоча б якісь щоденники досить швидко.

«Скрім Україна» пропонує можливість придбати якісну продукцію для запису у будь-якому тиражі у нас в Україны. У нас є, зокрема, великий асортимент датованих і недатованих щоденників. А також щотижневиків різних форматів. Ми пропонуємо щоденники в різних варіантах обкладинки і колірних відтінках. В якості додаткової послуги у нас можна здійснити оформлення фірмової символіки на письмове приладдя.

Щоб замовити ділові щоденники потрібного формату і матеріалу обкладинки, рекомендуємо проконсультуватися з нашими менеджерами по телефону. Фахівці допоможуть підібрати датований або недатований блок для запису з урахуванням побажань клієнта. Ми з розумінням ставимося до наших замовників. Тому готові, при необхідності, виконати замовлення на продукцію для запису в потрібному тиражі в максимально короткі терміни. Ціна на нашу продукцію досить гнучка. Всім без винятку клієнтам надаються оптові знижки.