Щоденники

Для ділових людей планування і правильний розподіл часу не тільки важливі, а, навіть, необхідні. Перш за все, організація особистих справ, зустрічей і переговорів по телефону допомагає побудувати розклад робочого дня. В результаті, якщо і не виконаєш всі поставлені завдання, то тому, що не встигаєш. А не тому, что забуваєш. З великої різноманітності інструментів тайм-менеджменту багато хто бажає купити датовані щоденники. Перш за все, це особистий помічник, який завжди під рукою. Він допоможе розвантажити голову. Позбавить від необхідності тримати в пам’яті десятки речей одночасно.

Ті, хто купив щоденники і скористалися ними одного разу, навряд чи будуть шукати інший спосіб запису інформації. Найголовніше, такий аксесуар дозволяє зрозуміти, які справи вимагають негайної уваги, а які почекають. Наприклад, датовані щоденники мають чітку структуру. Отже, вони дуже зручні для складання планів на день, тиждень і навіть рік. Підходять для ведення як ділових, так і особистих записів.

У нас можна купити оптом щоденники різних типів

Для комфортного користування паперовим аксесуаром для запису треба розуміти відмінності між його варіаціями. Наприклад, перед тим, як купити щоденники, варто визначитися з їх типом. Існує всього три види таких виробів:

 • Датовані щоденники. Цей тип є найпопулярнішим серед інших моделей. У таких виробах обов’язково є число, день і місяць (на кожній сторінці). Додатково може бути зазначено, який зараз йде тиждень в році. Деякі датовані щоденники можуть мати календар на поточний місяць (на кожному аркуші).
 • Недатовані щоденники. Сторінки не містять дат і року. Замість цих даних є спеціально відведені поля, куди користувач може самостійно вписати необхідне число. Крім того, внизу кожної сторінки у недатованого щоденника є дні тижня. При необхідності, можна просто підкреслити потрібний.
 • Напівдатовані щоденники. На даний момент це рідкісний, але ще актуальний варіант виробу для запису. Кожна сторінка має позначення дати та місяця. Дні тижня розміщені в окремій ділянці. Можна відзначити ручкою день, який відповідає конкретному числу в цьому році.

Позитивні особливості напівдатованих, недатованих і датованих щоденників

Кожен тип цього аксесуара для запису має певні переваги. Наприклад, датований щоденник, завдяки своїй структурі, дозволяє скласти плани на день майже погодинно. Користувач може наперед розписати завдання на окремі дати в році, вказати потрібний час. Замовити датовані щоденники усі намагаються до кінця старого року. Тому, на їх виготовлення вже в середині листопада вишиковується черга терміном півтора місяця.

Недатовані щоденники не прив’язані до дати або дня тижня. Для важливих записів або планування майбутніх справ, зокрема, можна використовувати потрібну кількість сторінок. Іншими словами, в недатованих щоденниках можна вести записи будь-якого обсягу. Це відмінний варіант для людей, які звикли списувати по 2 чи більше листів за день. На відміну від датованих щоденників, такі аксесуари для запису дозволяють самостійно виставляти хронологію. Замовити виготовлення недатованих щоденників оптом можна протягом усього року. Особливо актуально це робити не під Новий рік, коли є великі черги на датовані щоденники. А, наприклад, на кінець січня – початок лютого.

Ще є напівдатовані моделі. В першу чергу, вони актуальні тим, кому датовані щоденники просто не підходять. А записні книжки або блокноти без дат виходять не дуже практичними. Це кращий варіант, коли важливе планування по датах, але немає необхідності в днях тижня. Купити щоденники в такому оформленні рекомендовано тим, чия робота зазвичай починається не з початку року. Наприклад, з вересня для педагогів. Або з новим фінансовим роком на підприємстві.

Мабуть, варто згадати і щотижневики. Як правило, такі вироби оснащені сторінками, на кожній з яких знаходиться по 3 дня тижня. При повному розвороті видно весь тиждень відразу. Це відмінний варіант, коли потрібно спланувати важливі зустрічі або дзвінки. У датованому щоденнику доведеться перегорнути кілька сторінок, щоб подивитися плани, наприклад, на п’ятницю. Якщо вмієте писати лаконічно – ця модель для Вас просто знахідка.

Найпопулярніші формати щоденників

Можна виділити три основні формати таких корпоративних виробів:

 • Настільний (А4 – 210х297 мм). Найчастіше аксесуари для запису такого формату використовують на робочому місці. Купити щоденники А4 актуально, коли доводиться фіксувати великий обсяг даних на папері. Вироби такого формату вміщають багато інформації, але не дуже зручні, щоб завжди носити їх з собою.
 • Стандартний (А5 – 143х202 мм). Цей формат можна назвати універсальним. Перш за все, його зручно використовувати як на роботі, так і вдома. Можна купити щоденник А5 для частих поїздок на ділові зустрічі або у відрядження. Він не займе багато місця в сумці і цілком зручний для носіння в руках.
 • Кишеньковий (А6 – 101х143 мм). Аксессуар для запису малого формату виграє за рахунок свого розміру. Він легко розміщується в кишеню куртки або піджака. Його завжди можна носити з собою, наприклад, для фіксації термінових нотатків.

Перед тим, як купити щоденники оптом в великому тиражі, важливо розуміти основні відмінності. Кожному типу таких виробів, зокрема, відповідає певний формат (розмір). Компанія «Скрім Україна» пропонує купити щоденники в наступному розмаїтті:

НайменуванняФормати
Датовані щоденникиА5, А6, А4
Недатовані щоденникиА5, А6, А4, В6
Недатовані щотижневикиА4, А6

Варіанти обкладинки

Крім наявних форматів, ця продукція має великий вибір палітурних матеріалів. Деякі виробники пропонують купити щоденники в Україні в дорогий шкіряній обкладинці. Перш за все, аксесуар для запису в такій палітурці виглядає дуже презентабельно. Додатково можна вибрати фактуру кришки. Наприклад, рельєфну, як крокодиляча шкіра, або дрібнозернисту. Це вже можна зробити під замовлення безпосередньо в «Скрім Україна». Мінімальна партія на виготовлення шкіряних щоденників – 10 одиниць.

Але купити щоденники з дорогої шкіри воліють далеко не всі компанії. Такі презенти, скоріше, підійдуть в якості гарного подарунка начальнику або бізнес-партнеру, ніж для роздачі співробітникам або клієнтам. На щастя, існує досить широке розмаїття серед матеріалів обкладинок.

Наприклад, купити щоденники можна з:

 • палітурного картону (баладек, бумвініл);
 • штучної шкіри (кожзам, в тому числі і екошкіра);
 • натуральної шкіри;
 • з металевою обкладинкою.

Купити щоденники в потрібній палітурці можна в компанії «Скрім Україна». Перш за все, ми пропонуємо широкий асортимент продукції. У нас можна купити щоденники з датованими і недатованими листами по самій лояльній ціні в Україні. Ми, в свою чергу, підберемо відповідний формат і палітурку обкладинки, в залежності від побажань клієнта. Зі штучної та екологічної шкіри ми пропонуємо на замовлення більш 40 варіантів шкірозамінників в різних кольорах.

Для чого є сенс придбати щоденники

У процесі користування таким аксесуаром стає зрозуміло, чому багато компаній вважають за краще купити щоденники як сувенір співробітникам. Зокрема, за допомогою такого корпоративного атрибута дуже зручно:

 • записувати завдання на найближчий час;
 • відслідковувати виконання поточних справ;
 • фіксувати час і місце зустрічей;
 • обводити кольоровою ручкою особливо важливі дати, наприклад, дні народження або довгоочікувану відпустку.

Датовані щоденники допоможуть організувати робочі процеси. Нагадають зробити важливий дзвінок клієнту чи бізнес-партнеру компанії. Крім того, при регулярному користуванні датованим щоденником навіть у погляді керівництва у Ваш бік починає миготіти щось, схоже на повагу.

З іншого боку, датовані щоденники, так само, як і варіанти без проставлених дат, служать дуже презентабельним виробом. Вони не тільки підкреслюють високий статус свого власника, але і свідчать про достойний імідж компанії в цілому.

Купити щоденники з тисненням свого логотипу доречно в якості гарного сувеніру. Наприклад, вони стануть непоганим подарунком від імені своєї фірми шановним клієнтам або діловим партнерам. Досить підібрати якісну обкладинку згідно кольорам з корпоративного брендбука і нанести фірмовий логотип. З іншого боку, можна купити щоденники з додатковим нанесенням герба України або девізу компанії.

Купити щоденники з тисненням

Логотип – важлива складова фірмової корпоративної продукції. Ми пропонуємо купити щоденники з тисненням в декількох варіантах обкладинки. Фірмова символіка наноситься на штучну і натуральну шкіру, а також на палітурний картон. На замовлення клієнта надається 2 види тиснення. Зокрема, це блинтовое (сліпе), а також срібною або золотою фольгою.

Перед початком виробництва замовник повинен надати розміри відбитка в мм і вказати місце на обкладинці, де повинен розміщуватися логотип. На підставі цих даних ми робимо макет і надаємо на підпис клієнту. Тільки після цього виготовляється кліше для тиснення.

Перед тим, як купити щоденник з фірмовим елементом бренду, важливо врахувати ще 2 нюанса. По-перше, товщина лінії друку повинна бути не менше 0,2 мм. Внаслідок меншого розміру, лінії тиснення з великою ймовірністю можуть накладатися одна на одну. По-друге, друк фірмової символіки на готовій палітурці, що має стрічку по периметру, в обов’язковому порядку виконується з мінімальним відступом від кожного краю. А саме – 5-7 мм.

Крім того, в нашій компанії можна замовити оптом паперову поліграфію з повнокольоровим друком обкладинки. Дана послуга, зокрема, дає можливість купити щоденники з найоригінальнішою і унікальною кришкою. Такий друк має на увазі повну запечатку всієї лицьової сторони виробу (торця, передньої і задньої частини). Замовник може вибрати абсолютно будь-яке зображення для нанесення на обкладинку.

Де купити датовані щоденники за оптовими цінами в Києві

Подібну продукцію завжди краще замовити заздалегідь. Краще купувати датовані щоденники на 2021 рік за 2-3 місяці до кінця 2020 року. Але нерідко трапляються різні форс-мажори, які виключають можливість своєчасної закупівлі корпоративної продукції. В результаті клієнтові доводиться шукати компанії, в яких можна підібрати потрібні щоденники і купити їх в Києві оптом за вигідною ціною.

«Скрім Україна» пропонує можливість придбати якісну продукцію для запису у будь-якому тиражі. У нас є, зокрема, великий асортимент датованих і недатованих щоденників. А також щотижневиків різних форматів. Ми пропонуємо купити щоденники в різних варіантах обкладинки і колірних відтінках. В якості додаткової послуги, у нас можна замовити нанесення фірмової символіки на письмове приладдя.

Щоб купити щоденники потрібного формату і матеріалу обкладинки, рекомендуємо проконсультуватися з нашими менеджерами по телефону. Фахівці допоможуть підібрати датований або недатований блок для запису з урахуванням побажань клієнта. Ми з розумінням ставимося до наших замовників. Тому готові, при необхідності, виконати замовлення на продукцію для запису в потрібному тиражі в максимально короткі терміни. Ціна на нашу продукцію досить гнучка. Всім без винятку клієнтам надаються оптові знижки.