Кулькові ручки

Більшість компаній проводять презентації, виставки, зустрічі та інші орнанізаційні заходи. Як правило, на таких зборах присутні різноманітні сувеніри з корпоративною символікою. В тому числі, кулькові ручки з нанесенням логотипу. Ці приладдя для письма дає перше уявлення про фірму. Тому ручки з логотипом будуть виглядати на діловій зустрічі куди солідніше, ніж вироби без фірмової символіки.

Уявіть собі ситуацію. На презентацію приходять нормальні, ділові і серйозно налаштовані люди. Такі ж, як ми з Вами. Вітаються з організатором. Отримують від нього візитку зі слоганом «Особистий Хотабич». І бачать, що перед ним на столі лежать:

 • щоденник із зображенням папуги в стрінгах;
 • кулькові ручки з логотипом у вигляді кактуса і написом «Мужик записав – мужик забув»;
 • папка для документів з тисненням «Для підступних планів».

І ось наскільки серйозно можна ставитися до цієї людини? Зрозуміло, що питання риторичне. Вельми очевидно, що більше довіри викликають всі ці аксесуари в одному кольорі з однаковою корпоративною символікою.

Кулькові ручки з логотипом

Брендовані кулькові ручки, зазвичай, виготовляються в пластиковому або металевому корпусі (рідше, зокрема, зустрічаються паперові еко-ручки). Мають різну форму і дизайн. Ціна такого виробу прямо залежить від виробника, якості і дистриб’ютора. У кількісному відношенні кулькові ручки з логотипом організації вважають за краще купити оптом в Києві від 500 шт. Оскільки, в інших регіонах ціна якісних ручок може бути вище.

Для придбання максимально підходящого письмового аксесуара важливо підходити до його вибору з відповідальністю. Щоб купити хороші кулькові ручки з логотипом, краще розбити процес покупки на кілька етапів. Головне – визначитися з метою їх подальшого застосування.

Для розуміння розглянемо кілька прикладів

Кулькові ручки з логотипом можуть послужити:

 • Дієвим рекламним інструментом. При проведенні виставок, конференцій, семінарів та інших заходів використовується безліч роздавальних матеріалів. На відміну від буклету або листівки, ручка прослужить людині набагато довше. Отже, реклама на ній весь час буде в полі зору. Це значно підвищує шанси звернення споживача саме в ту фірму, ручки з логотипом якої постійно на виду. Для таких цілей краще всього купити оптом пластикові, хоч і китайські, атрибути для письма від офіційного виробника. Вони виділяються найдешевшої ціною, величезною різноманітністю забарвлень і непоганою якістю.
 • Сувеніром колегам і співробітникам. Кулькові ручки з логотипом використовуються в кожній поважній фірмі. Можна подарувати атрибути для письма співробітникам або колегам. Поряд з щоденниками, записниками і повербанками. Такі фірмові сувеніри будуть дуже корисні при подальшій роботі. Піднімуть статус компанії в очах підлеглих. Допоможуть зміцнити корпоративний дух фірми. Для внутрішнього використання в компанії також можна купити пластикові кулькові ручки оптом без логотипа виробника. У цьому випадку доречно розглянути більш дорогі і якісні моделі європейського виробництва. Якщо основна мета – підвищити імідж бренду, краще віддати перевагу ручкам з металевим корпусом. Виробники, як китайські, так і європейські, пропонують подібні вироби з досить непомітним своїм логотипом, що мають пристойну якість за прийнятною ціною.
 • Солідним сувеніром начальнику, діловому партнеру і шановному клієнту. Такі кулькові ручки відносяться до окремої ніші дорогих брендових подарунків. Вони, в свою чергу, виділяються відмінною якістю і презентабельним зовнішнім виглядом. Презентабельні моделі Паркер відмінно підійдуть в якості подарунка директорам компаній, заохочення найбільш успішного керівника відділу. Дорогі сувенірні ручки з логотипом можна замовити і презентувати великому клієнтові. Це один із додаткових приводів для того, щоб при наступній угоді він вибрав саме Вашу компанію.

Чому варто замовити кулькові ручки з логотипом

Роздача фірмових корпоративних аксесуарів – дієвий спосіб привернути увагу до бренда при проведенні рекламних кампаній. Можна замовити друк яскравої поліграфії оптом, доповнити її хорошою кульковою ручкою і скласти все в красиву папку для передачі користувачу. У цьому випадку важливо купити ручки кулькові з обов’язковим нанесенням логотипу. Не унікальний дизайн і яскрава кольорова гамма, а саме символ бренду продемонструє індивідуальність компанії.

Навіть найзручніша і красива ручка без логотипа залишиться звичайним письмовим інструментом. Якщо ж нанести фірмову символіку на аксесуар з однієї або двох сторін, то бренд надовго закарбується в підсвідомості. Якісно виконаний друк логотипу забезпечить довгу ненав’язливу рекламу. Що, в подальшому, з великою часткою ймовірності позитивно відіб’ється на впізнаваності, і, як наслідок – на прибутку підприємства.

Кулькові ручки з логотипом можна купити оптом для внутрішнього використання в офісі. Організація, на робочих столах якої знаходяться брендовані аксесуари, завжди виглядає серйозною. Такий підхід до корпоративної атрибутики демонструє високий статус фірми. Показує її турботу про свій імідж. Викликає повагу до бренда у співробітників, ділових партнерів і клієнтів.

Особливості кольорової гами

Кулькові ручки для нанесення логотипу важливо замовити в правильній забарвленням. Певна колірна палітра буде впливати на користувача на підсвідомому рівні. Наприклад, ручка червоного, блакитного, жовтого та інших яскравих відтінків точно приверне увагу. Викличе приємні асоціації з вином «Бордо». Навіє спогади про смарагдові води моря в Єгипті. Про найчистіші піщані пляжі. Або нагадає про фреш із улюблених фруктів.

Користувач виділить такий письменний аксесуар серед інших атрибутів на столі. Як підсумок, логотип компанії постійно буде на увазі. Віддрукується в пам’яті з приємними асоціаціями. Цей нехитрий трюк може позитивно відбитися і на роботі співробітників. Наприклад, помаранчеві і жовті відтінки підвищують творче мислення. Зелений і блакитний, в свою чергу, заспокоюють, допомагають зосередитися на поставленому завданні. Синій відтінок мінімізує стрес і, зокрема, підвищує продуктивність.

Щоб логотип на виробі не здавався нав’язливим, важливо правильно підібрати співвідношення його відтінку до кольору корпусу ручки. Наприклад, насичений червоний непогано поєднується з блакитним і вершково-білим. Комбінацій кольорів дуже багато. При правильному підході вибрати і купити ручки з логотипом на фоні привабливого дизайну, що ціпляє погляд, не так складно.

Як друкується логотип на кулькових ручках

Нанесення фірмової символіки на кулькову ручку найчастіше виконується одним з трьох способів:

 1. Тамподрук. Такий метод є найдешевшим і поширеним. Мається на увазі, зокрема, друк логотипу, слогану та іншої інформації в одному забарвленні, або з комбінацією до чотирьох відтінків. Фірмову символіку можна нанести з одного боку виробу з максимальним розміром 7 см на 6 мм. В якості додаткової послуги, в свою чергу, можна нанести зображення з двох сторін кулькової ручки. Але ціна друку, в такому випадку, зросте вдвічі.
 2. УФ-друк. Це більш дорогий, але універсальний спосіб нанесення логотипу. Переваги такого нанесення в тому, що можна віддрукувати будь-який малюнок по всій довжині виробу. УФ-друк переважно робиться на ручках білого кольору. Якщо основою послужить інший відтінок, деталі надрукованій просто не розрізнити. Цей метод дозволяє зробити із звичайного письмового інструменту унікальний і незабутній сувенір співробітникам, колегам і шановним клієнтам. Погодьтеся, мало хто захоче викидати ручки з логотипом і картинкою, зробленими кольоровим друком по всій довжині. Які ще й пишуть.
 3. Гравіювання. Цей метод брендування корпоративної продукції поширюється тільки на металеві вироби. Надточний сучасний лазер пропалює верхню частину корпусу кулькової ручки. В результаті, на виробі залишається гарний, зазвичай, сріблястий металевий слід логотипу, слогану або побажання. Дорога сувенірна ручка з гравіюванням, зокрема, стане хорошим подарунком діловому партнерові, колезі або шановному клієнту.

Перед тим, як вибрати відповідні кулькові ручки з логотипом, і купити їх оптом в Києві, потрібно врахувати спосіб друку. Оскільки такий підхід зменшить вартість оптового замовлення. І, в свою чергу, дозволить виготовити максимально привабливі вироби. Наприклад, якщо ручки з логотипом будуть використовуватися в якості роздаткового матеріалу на заході, найкраще купити пластикові моделі і нанести логотип тамподруком.

Для подарунка співробітникам, колегам і клієнтам більш доречні доступні металеві моделі з УФ-друком. Коли мова заходить про презентабельний подарунок шанованій людині, то варто купити сувенірну ручку в металевому корпусі з гравіюванням.

Де замовити кулькові ручки з логотипом в Києві

Хочете виготовити якісне брендоване письмове приладдя за лояльною ціною? Тоді слід замовити ручки з логотипом оптом в компанії «Скрім Україна». Оскільки ми надаємо найширший вибір послуг і товарів, які допоможуть створити імідж компанії. Зокрема, одним з основних напрямків нашої діяльності є друк фірмової символіки на офісних аксесуарах. Нанесення зображення виконується тільки на виробах, представлених в асортименті нашого каталогу. На товари з інших магазинів, зокрема, друк не робимо.

У будь-якій компанії кулькові ручки з логотипом виступають важливим елементом стилю. Це практичні і корисні аксесуари, які завжди будуть нагадувати про бренд. Щоб ручка не зламалася після декількох натискань, важливо вибирати тільки якісного виробника. Особливо, якщо планується велике оптове замовлення.

Асортимент

У «Скрім-Україна» представлений широкий асортимент кулькових ручок від перевірених зарубіжних виробників. У нас можна підібрати надійні пластикові моделі за невисокою ціною. Замовити, в свою чергу, елітні сувенірні ручки з гравіюванням на подарунок. Підібрати найбільш підходяще забарвлення корпусу виробу під відтінок логотипу.

На сайті представлені види ручок далеко не в повному обсязі з нашого асортименту. Насправді, їх тисячі. За запитом ми запропонуємо максимум варіантів в різних кольорах під нанесення фірмового логотипу.Переваги, по яких варто придбати ручки з логотипом оптом в «Скрім Україна»:

 • пропонуємо тільки якісні ручки, а не дешеві товари широкого вжитку, що наглухо заклинює після 3 натискань (ціна на ручку починається від 6 грн);
 • здійснюємо якісне нанесення логотипу на елементи корпусу ручки;
 • пропонуємо кілька способів друку фірмової символіки (зокрема, тамподрук, УФ-друк і гравіювання);
 • гарантуємо якісне перенесення кольорів логотипу на виріб;
 • використовуємо тільки сучасне обладнання (автоматизація виробництва дозволяє виготовити навіть великий тираж в найкоротші терміни);
 • працюємо по всій Україні (готова продукція відправляється в місто замовника Новою Поштою).

Якщо виникли труднощі зі створенням макета нанесення, або його просто немає, ми допоможемо вирішити цю проблему. У нашій компанії, зокрема, надається додаткова послуга замовлення професійних дизайнерів. Фахівці нададуть кілька варіантів майбутнього зображення ручки з логотипом в залежності від побажань клієнта.