Кулькові ручки

Більшість компаній проводять презентації, виставки, зустрічі та інші організаційні заходи. Як правило, на таких зборах присутні різноманітні сувеніри з корпоративною символікою. В тому числі, кулькові ручки. Ці приладдя для письма дають перше уявлення про фірму. Тому ручки з корпоративним зображенням будуть виглядати на діловій зустрічі куди солідніше, ніж вироби без фірмової символіки.

Уявіть собі ситуацію. На презентацію приходять нормальні, ділові і серйозно налаштовані люди. Такі ж, як ми з Вами. Вітаються з організатором. Отримують від нього візитку зі слоганом «Особистий Хотабич». І бачать, що перед ним на столі лежать:

 • щоденник із зображенням папуги в стрінгах;
 • кулькові ручки з символом у вигляді кактуса і надписом «Мужик записав – мужик забув»;
 • папка для документів з тисненням «Для підступних планів».

І ось наскільки серйозно можна ставитися до цієї людини? Зрозуміло, що питання риторичне. Вельми очевидно, що більше довіри викликають всі ці аксесуари в одному кольорі з однаковою корпоративною символікою.

Кулькові ручки з логотипом

Брендовані кулькові ручки, зазвичай, виготовляються в пластиковому або металевому корпусі (рідше, зокрема, зустрічаються паперові еко-ручки). Мають різну форму і дизайн. Вартість такого виробу прямо залежить від виробника, якості і дистриб’ютора. У кількісному відношенні кулькові ручки організації вважають за краще купити в Києві тиражом від 500 шт. Оскільки, в інших регіонах ціна якісних ручок може бути вище.

Для придбання максимально підходящого письмового аксесуара важливо підходити до його вибору з відповідальністю. Щоб вибрати симпатичні кулькові ручки, краще розбити процес покупки на кілька етапів. Головне – визначитися з метою їх подальшого застосування.

Для розуміння розглянемо кілька прикладів

Кулькові ручки з емблемою підприємства можуть послужити:

 • Дієвим рекламним інструментом. При проведенні виставок, конференцій, семінарів та інших заходів використовується безліч роздавальних матеріалів. На відміну від буклету або листівки, ручка прослужить людині набагато довше. Отже, реклама на ній весь час буде в полі зору. Це значно підвищує шанси звернення споживача саме в ту фірму, кулькові ручки якої постійно на виду. Для таких цілей краще всього вибрати пластикові, хоч і китайські, атрибути для письма від офіційного виробника. Вони виділяються найдешевшою вартістю, величезною різноманітністю забарвлень і непоганою якістю.
 • Сувеніром колегам і співробітникам. Кулькові ручки з символікою використовуються в кожній поважній фірмі. Можна подарувати атрибути для письма співробітникам або колегам. Поряд з щоденниками, записниками і повербанками. Такі фірмові сувеніри будуть дуже корисні при подальшій роботі. Піднімуть статус компанії в очах підлеглих. Допоможуть зміцнити корпоративний дух фірми. Для внутрішнього використання в компанії також можна розглянути пластикові кулькові ручки без знаку виробника. У цьому випадку доречно розглянути більш дорогі і якісні моделі європейського виробництва. Якщо основна мета – підвищити іміджторгової марки, краще віддати перевагу ручкам з металевим корпусом. Виробники, як китайські, так і європейські, пропонують подібні вироби з досить непомітним своїм логотипом, що мають пристойну якість досить недорого.
 • Солідним сувеніром начальнику, діловому партнеру і шановному клієнту. Такі кулькові ручки відносяться до окремої ніші дорогих брендових подарунків. Вони, в свою чергу, виділяються відмінною якістю і презентабельним зовнішнім виглядом. Презентабельні моделі Паркер стануть відмінним подарунком директорам компаній, та заохоченням для найбільш успішного керівника відділу. Дорогі сувенірні ручки з гравіюванням можна презентувати серйозному клієнтові. Це один із додаткових приводів для того, щоб при наступній угоді він вибрав саме Вашу компанію.

Кулькові ручки в рекламі

Роздача фірмових корпоративних аксесуарів – дієвий спосіб привернути увагу до організації при проведенні рекламних кампаній. Можна створити яскраву поліграфію, доповнити її хорошою кульковою ручкою, і скласти все в красиву папку для передачі користувачу. У цьому випадку важливо придбати ручки кулькові з обов’язковим корпоративним надписом. Не унікальний дизайн і яскрава кольорова гамма, а саме символ корпорації продемонструє індивідуальність компанії.

Навіть найзручніша і красива ручка без надпису залишиться звичайним письмовим інструментом. Якщо ж нанести фірмову символіку на аксесуар з однієї або двох сторін, то торговий знак надовго закарбується в підсвідомості. Якісно виконаний відбиток забезпечить довгу ненав’язливу рекламу. Що, в подальшому, з великою часткою ймовірності позитивно відіб’ється на впізнаваності, і, як наслідок – на прибутку підприємства.

Кулькові ручки для внутрішнього використання в офісі теж стануть у пригоді. Організація, на робочих столах якої знаходяться брендовані аксесуари, завжди виглядає серйозною. Такий підхід до корпоративної атрибутики демонструє високий статус фірми. Показує турботу про свій імідж. Викликає повагу до її співробітників, ділових партнерів і клієнтів.

Особливості кольорової гами

Кулькові ручки важливо підібрати в правильному забарвленні. Певна колірна палітра буде впливати на користувача на підсвідомому рівні. Наприклад, ручка червоного, блакитного, жовтого та інших яскравих відтінків точно приверне увагу. Навіє приємні асоціації з вином «Бордо». Нагадає про смарагдові води моря в Єгипті. Про найчистіші піщані пляжі. Або про фреш із улюблених фруктів.

Користувач виділить такий письменний аксесуар серед інших атрибутів на столі. Як підсумок, знак компанії постійно буде на увазі. Віддрукується в пам’яті з приємними асоціаціями. Цей нехитрий трюк може позитивно відбитися і на роботі співробітників. Наприклад, помаранчеві і жовті відтінки підвищують творче мислення. Зелений і блакитний, в свою чергу, заспокоюють, допомагають зосередитися на поставленому завданні. Синій відтінок мінімізує стрес і, зокрема, підвищує продуктивність.

Щоб надпис на виробі не здавався нав’язливим, важливо правильно підібрати співвідношення його відтінку до кольору корпусу ручки. Наприклад, насичений червоний непогано поєднується з блакитним і вершково-білим. Комбінацій кольорів дуже багато. При правильному підході вибрати ручки з індивідуальним символом на фоні привабливого дизайну, що чіпляє погляд, не так складно.

Кулькові ручки с персоналізацією

Нанесення фірмової символіки на кулькову ручку найчастіше виконується одним з трьох способів:

 1. Тамподрук. Такий метод є найдешевшим і поширеним. Мається на увазі, зокрема, розміщення слогану та іншої інформації в одному забарвленні, або з комбінацією до чотирьох відтінків. Фірмову символіку можна нанести з одного боку виробу з максимальним розміром 7 см на 6 мм. В якості додаткової послуги, в свою чергу, можна нанести зображення з двох сторін кулькової ручки. Але вартість, в такому випадку, зросте вдвічі.
 2. УФ. Це більш дорогий, але універсальний спосіб накладання рекламного знаку. Переваги такого методу в створенні будь-якого малюнку по всій довжині виробу. Ультрафіолетовий метод переважно виконується на ручках білого кольору. Якщо основою послужить інший відтінок, деталі просто не розрізнити. Цей метод дозволяє зробити із звичайного письмового інструменту унікальний і незабутній сувенір співробітникам, колегам і шановним клієнтам. Погодьтеся, мало хто захоче викидати кулькові ручки з картинкою, зробленою кольоровими фарбами по всій довжині. Які ще й пишуть.
 3. Гравіювання. Цей метод нанесення на корпоративну продукцію поширюється тільки на металеві вироби. Надточний сучасний лазер пропалює верхню частину корпусу кулькової ручки. В результаті, на виробі залишається гарний, зазвичай, сріблястий металевий слід слогану або зображення. Дорога сувенірна ручка з гравіюванням, зокрема, стане хорошим подарунком діловому партнерові, колезі або шановному клієнту.

Перед тим, як вибрати відповідні кулькові ручки, потрібно врахувати спосіб рекламного зображення. Оскільки такий підхід зменшить вартість оптового замовлення. І, в свою чергу, дозволить виготовити максимально привабливі вироби. Наприклад, якщо кулькові ручки будуть використовуватися в якості роздаткового матеріалу на заході, найкраще підібрати пластикові моделі і нанести емблему підприємства тамподруком.

Для подарунка співробітникам, колегам і клієнтам більш доречні доступні металеві моделі. Коли мова заходить про презентабельний подарунок шанованій людині, то варто придбати сувенірну ручку в металевому корпусі з гравіюванням.

Кулькові ручки в Києві

Хочете виготовити якісне письмове приладдя за лояльними розцінками? Тоді слід замовити кулькові ручки оптом в «Скрім-Україна». Оскільки ми надаємо найширший вибір послуг і товарів, які допоможуть створити імідж компанії. Зокрема, одним з основних напрямків нашої діяльності є розміщення фірмової символіки на офісних аксесуарах. Зображення розташовується тільки на виробах, представлених в асортименті нашого каталогу. На товари з інших магазинів, зокрема, ця послуга не дійсна.

У будь-якій компанії кулькові ручки виступають важливим елементом стилю. Це практичні і корисні аксесуари, які завжди будуть нагадувати про торгову марку. Щоб ручка не зламалася після декількох натискань, важливо вибирати тільки якісного виробника. Особливо, якщо планується велике оптове замовлення.

Асортимент

У «Скрім-Україна» представлений широкий асортимент кулькових ручок від перевірених зарубіжних виробників. У нас можна підібрати надійні пластикові моделі за розумні гроші. Придбати, в свою чергу, елітні сувенірні ручки з гравіюванням на подарунок. Підібрати найбільш підходяще забарвлення корпусу виробу під відтінок символу підприємства.

На сайті представлені види ручок далеко не в повному обсязі з нашого асортименту. Насправді, їх тисячі. За запитом ми запропонуємо максимум варіантів в різних кольорах під розміщення фірмового знаку. Переваги, по яких варто придбати ручки в «Скрім-Україна»:

 • пропонуємо тільки якісні ручки, а не дешеві товари широкого вжитку, що наглухо заклинює після 3 натискань (ціни на ручку починаються від 6 грн);
 • здійснюємо якісну персоналізацію на елементи корпусу ручки;
 • пропонуємо кілька способів розміщення фірмової символіки (зокрема, тампо- та УФ-друк і гравіювання);
 • гарантуємо якісне перенесення кольорів на виріб;
 • використовуємо тільки сучасне обладнання (автоматизація виробництва дозволяє виготовити навіть великий тираж в найкоротші терміни);
 • працюємо по всій Україні (готова продукція відправляється в місто замовника Новою Поштою).

Якщо виникли труднощі зі створенням макета, або його просто немає, ми допоможемо вирішити цю проблему. У нашій компанії, зокрема, надається додаткова послуга замовлення професійних дизайнерів. Фахівці представлять декілька варіантів майбутнього зображення ручки в залежності від побажань клієнта.