Флеш-накопичувачи з друком

Флешка є компактним USB-накопичувачем, який дозволяє зберігати і перезаписувати різного роду інформацію. У тому числі робочі документи і резервні копії файлів. Флеш-накопичувачи є популярним корпоративним подарунком. Багато компаній вважають за краще презентувати ці атрибути разом з брендованими щоденниками, блокнотами або ручками.

Перш за все, флеш-накопичувачи будуть дуже корисним сувеніром. Використовувати такі USB-пристрої можна не тільки для роботи, а й для особистих цілей. Це відмінний інструмент для зберігання установчої версії Windows. Або, наприклад, на флешки 64 Гб можна записати музику для прослуховування в автомобілі. Можна, в свою чергу, залити на неї кілька серій улюбленого серіалу для перегляда в обідню перерву.

Флеш-накопичувачи по швидкості запису

Перш за все, варто знати, що існують флешки з типом USB 2.0 і USB 3.0. Різниця полягає в швидкості запису інформації. Моделі USB 2.0 здатні досить швидко передавати дані, близько 60 Мбайт/с. Однак, в дійсності, швидкість промо флешок становить не більше 15-20 Мегабайт в секунду.

Стандарт USB 3.0 – це вдосконалена версія портативних USB-пристроїв. З кожним роком ціна цього варіанту все доступніше і вже мало відрізняється від попереднього. Якщо замовити флеш-накопичувачи 3.0, стане доступна можливість перекидати з комп’ютера документи, фільми, музику та іншу інформацію зі швидкістю 600 Мбайт/с. Іншими словами, цей процес займе в 10 разів менше часу, ніж з моделями USB 2.0.

Найголовніше, що виділяє USB 3.0 від попередньої версії – це можливість водночас записувати і зчитувати інформацію з носія. Але є і один нюанс, на який слід звернути увагу перед тим, як вибрати такі моделі. USB 3.0 є тільки на сучасних моделях комп’ютерів. Звичайно, портативний носій для зберігання даних буде працювати і з USB 2.0. Але швидкість запису буде відповідати саме попереднього стандарту. Тому, якщо комп’ютери не оснащені новими роз’ємами USB, замовляти флешки останньої версії просто нерентабельно.

Флеш-накопичувачи на вибір

Така продукція відноситься до категорії бізнес-сувенірів. Підприємства, зазвичай, вважають необхідним подарувати флеш-накопичувачи в якості корпоративного сувеніра колегам і співробітникам по роботі. Такі пристрої бувають різних розмірів, ємності, забарвлення і матеріалу корпусу. Перш за все, різноманітність моделей дозволяє обрати продукцію, яка відповідає фірмовому стилю компанії. Залишається тільки нанести слоган або адресу сайту організації.

В “Скрім-Україна” можна придбати флеш-накопичувачи в місті Київ наступної ємності:

  • 16 Гб;
  • 32 Гб;
  • 64 Гб;
  • 128 Гб

Ми не пропонуємо моделі меншого обсягу, так як в епоху стрімкого розвитку цифрових технологій вони просто не актуальні. Крім того, навіть флешок на 16 Гб, частіше за все, буває недостатньо.

В асортименті нашого онлайн-каталогу представлені кілька практичних моделей USB-пристроїв. Клієнт може підібрати бюджетні моделі в пластиковому корпусі з кришкою. Або віддати перевагу більш оригінальної продукції в формі ключа. По-перше, такі флеш-накопичувачи можна використовувати в якості брелока. По-друге, вони мають міцний металевий корпус, тому більш стійкі до подряпин і інших дрібних пошкоджень.

Крім того, у нас можна знайти флеш-накопичувачи у вигляді ручки. Це універсальна модель 2 в 1. Об’єднує в собі хорошу ручку для ведення записів і компактний USB-накопичувач, замаскований під ковпачок. Такі моделі мають обмеження за обсягом. В асортименті «Скрім-Україна» можна обрати флеш-накопичувачи у вигляді ручки максимум на 32 Гб.

Чому USB-пристрій може не працювати

Після купівлі флеш-накопичувачів замовник виявляє, що вони не функціонують. І починає скаржитися. Причин тому може бути декілька. По-перше, проблема може полягати в операційній системі (ОС), яка використовується на комп’ютері замовника. Так як ми не знаємо, яка ОС стоїть на ПК або ноутбуку клієнта, флеш-карти з самого початку не відформатовані. І комп’ютери їх не бачать. Тому новий пристрій для зберігання даних в обов’язковому порядку підлягає форматуванню.

По-друге, USB-пристрій може просто не розпізнаватися на комп’ютері через брак виробництва або неправильного транспортування. Якщо флеш-накопичувачи були придбані у нас, і в партії виявилося кілька неробочих, ми поміняємо їх протягом двох тижнів. Просимо прийняти до уваги той факт, що вони не можуть бути перевірені заздалегідь у зв’язку з відсутністю форматування.

Флеш-накопичувачи – лояльні ціни

Компанія «Скрім-Україна» пропонує хороший вибір якісних USB-пристроїв. Можна придбати флеш-накопичувачи у нас в Україні достатньо недорого. Ми пропонуємо як класичні моделі в пластиковому корпусі, так і більш презентабельні варіанти з металу. Нанесення фірмової символіки здійснюється тамподруком або лазерним гравіюванням (тільки для металевих виробів).

Флеш-накопичувачи ми рекомендуємо купувати заздалегідь. Пов’язано це з тим, що продукція завозиться з-за кордону лише кілька разів на рік. Крім того, напередодні, наприклад, Нового року, попит на брендовані товари збільшується. Якщо Вам потрібні USB-пристрої з логотипом або без, рекомендуємо замовляти їх за 1 місяць.

Середній термін оформлення фірмової символіки на флеш-накопичувачи становить 7-10 днів. Час очікування готової продукції може змінюватися в залежності від черги на персоналізацію та від обсягу замовлення. У нас можна купити флеш-накопичувачи оптом з доставкою у будь-яке місто України. Ми відправимо товар Новою Поштою у вказане клієнтом відділення. Або оформимо доставку за адресою, враховуючи побажання замовника.